Aktualności w Kei.pl

6 lat pysznej współpracy


Wszystko zaczęło się w 2009 r. od pakietu hostingowego. Niedługo potem konieczna była przesiadka na serwer VPS i kilkukrotne powiększanie jego zasobów. Gdy i to nie wystarczało, pojawił się pierwszy serwer dedykowany, a rok później – kolejny. Tak w skrócie wygląda historia Kotlet.tv „od kuchni”, czyli widziana oczami pracowników naszego Centrum Danych :-)

Paulina i Michał Stępniowie są z nami od czasów, kiedy ich blog kulinarny był wymieniany w charakterze ciekawostki. Wówczas niewielu twórców wykorzystywało wideo, szczególnie, by pokazać tak – wydawałoby się – prozaiczny temat, jak gotowanie.

Dziś Kotlet.tv trudno nazywać blogiem. To rozbudowany serwis kulinarny, zajmujący czołowe miejsca w rankingach i mogący się pochwalić imponującymi statystykami. Tylko w grudniu zeszłego roku stronę odwiedziło ponad 1,3 mln użytkowników, szukających świątecznych przepisów.

W serwisie YouTube filmy Kotlet.tv ogląda regularnie 56 tysięcy subskrybentów, ponad drugie tyle skupia wokół siebie profil na Facebooku. Sama zakładka „Kotlet.TV w mediach” wymaga długiego scrollowania, nie mówiąc o liście przepisów.

Zatem zarezerwujcie dużo czasu i koniecznie wypróbujcie kulinarne pomysły Pauliny i Michała. Znajdziecie je na stronie kotlet.tv i kanale w serwisie YouTube. Nam pozostaje życzyć twórcom niekończących się inspiracji i tego, by ich serwis rósł jak na drożdżach ;-) 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.