Analiza wykorzystania parametrów


1. Analiza wykorzystania parametrów pakietu hostingowego. 2. Analiza wykorzystania parametrów platformy e-Biznes. Duże zainteresowanie szczegółowymi danymi związanymi z wykorzystaniem usług oraz coraz większa świadomość użytkowników dotycząca obciążenia generowanego przez poszczególne aplikacje zachęciła nas do przygotowania specjalnego analizatora wykorzystania parametrów. W ciągu ostatniego tygodnia dokonaliśmy instalacji na wszystkich serwerach specjalnego dodatku do panelu Webas pozwalającego na kontrolę wykorzystania większości zasobów pakietu. Pakiety hostingowe Biuro Extra, Biuro Pro, Lider. W panelu Webas pojawiły się dwie nowe zakładki: a. Zużycie serwera: - transfery serwera - graficzne oraz liczbowe przedstawienie wykorzystania parametrów zużycia transferu dla całego pakietu - obciążenie serwera - graficzne oraz liczbowe przedstawienie wykorzystania parametrów obciążenia procesora dla całego pakietu - podsumowanie - podstawowe informacje dotyczące usługi jak adres IP czy wykorzystanie takich parametrów jak ilość domen, baz danych, miejsca b. Statystyki: - wg. ftp - liczbowe przedstawienie statystyk transferów oraz obciążenia dla całego serwera z ostatnich 30 dni - wg. domen - liczbowe przedstawienie statystyk: ilość wysłanych maili, odwiedzin, transferu i obciążenia dla wszystkich domen z osobna oraz szczegółowe zestawienie dla wybranej domeny z ostatnich 30 dni Platformy e-Biznes Aztec i Luna. W panelu Webas dotychczasowa zakładka "Statystyki" została przeniesiona z sekcji "FTP+Domena" do sekcji "Konfiguracja" oraz wzbogacona o dodatkowe informacje. Zmieniony został również sposób prezentacji danych - dane zostały pogrupowane wg. kont ftp oraz domen. - wg. ftp - liczbowe przedstawienie statystyk transferów oraz obciążenia dla wszystkich kont ftp z osobna oraz szczegółowe zestawienie dla wybranego konta z ostatnich 30 dni - wg. domen - liczbowe przedstawienie statystyk: ilość wysłanych maili, odwiedzin, transferu i obciążenia dla wszystkich domen z osobna lub podpiętych do danego konta ftp oraz szczegółowe zestawienie dla wybranej domeny z ostatnich 30 dni. Uwaga: aktualnie w związku z brakiem możliwości technicznych w statystykach szczegółowych z domen i kont ftp nie jest podawane obciążenie generowane przez usługi pocztowe, które wynosi średnio 30% całej platformy. Aktualnie przygotowujemy między innymi: - konfiguracja zadań crona z WebAs - resetowanie praw katalogów z Webas. Korzystając z okazji pragniemy życzyć Państwu oraz Państwa najbliższym zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy, a także mokrego Śmigusa Dyngusa.
NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.


ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.