Aktualności w Kei.pl

Branża hostingowa otwarta na Open Source


Polska społeczność open source’owa doczekała się wreszcie wydarzenia dedykowanego tematowi, jakim jest wolne oprogramowanie. Pierwsza tego typu konferencja w kraju, Open Source Summit Poland – potocznie nazywana OSSą – odbędzie się już 24 marca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Głównym organizatorem i sponsorem całego wydarzenia jest Centrum Edukacyjne Compendium – jeden z największych ośrodków szkoleń dla specjalistów IT w Polsce, który od wielu lat organizuje także NGSec – znaną w branży konferencję z zakresu security IT.

Przyznamy z dumą, że znaleźliśmy się w gronie partnerów, których organizator zaprosił do współpracy przy tworzeniu merytorycznej warstwy konferencji. Wśród prelegentów znalazła się nasza dwuosobowa ekipa – Maciej Kurek i Michał Cichocki.

W trakcie tej jednodniowej imprezy będziecie mogli wysłuchać między innymi naszej prezentacji na temat branży hostingowej w kontekście rozwiązań open source’owych. Michał Cichocki prowadzić będzie również warsztaty, które przybliżą uczestnikom tematykę Big Data.

Podczas konferencji każdy z Was będzie miał możliwość zrelaksować się w specjalnie przeznaczonej do tego strefie chillout, gdzie znajdziecie nasze firmowe leżaki i „zasilanie awaryjne”. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu, sprawdźcie wszystkie szczegóły na stronie organizatora – wystarczy kliknąć tutaj. Do zobaczenia w Warszawie!

 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.