Aktualności w Kei.pl

Branża hostingowa otwarta na Open Source


Polska społeczność open source’owa doczekała się wreszcie wydarzenia dedykowanego tematowi, jakim jest wolne oprogramowanie. Pierwsza tego typu konferencja w kraju, Open Source Summit Poland – potocznie nazywana OSSą – odbędzie się już 24 marca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Głównym organizatorem i sponsorem całego wydarzenia jest Centrum Edukacyjne Compendium – jeden z największych ośrodków szkoleń dla specjalistów IT w Polsce, który od wielu lat organizuje także NGSec – znaną w branży konferencję z zakresu security IT.

Przyznamy z dumą, że znaleźliśmy się w gronie partnerów, których organizator zaprosił do współpracy przy tworzeniu merytorycznej warstwy konferencji. Wśród prelegentów znalazła się nasza dwuosobowa ekipa – Maciej Kurek i Michał Cichocki.

W trakcie tej jednodniowej imprezy będziecie mogli wysłuchać między innymi naszej prezentacji na temat branży hostingowej w kontekście rozwiązań open source’owych. Michał Cichocki prowadzić będzie również warsztaty, które przybliżą uczestnikom tematykę Big Data.

Podczas konferencji każdy z Was będzie miał możliwość zrelaksować się w specjalnie przeznaczonej do tego strefie chillout, gdzie znajdziecie nasze firmowe leżaki i „zasilanie awaryjne”. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu, sprawdźcie wszystkie szczegóły na stronie organizatora – wystarczy kliknąć tutaj. Do zobaczenia w Warszawie!

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.