Aktualności w Kei.pl

Classic Moto Show 2015 – historię czuć w powietrzu


Za nami 4 edycja kultowej wystawy Classic Moto Show. Kolejna odsłona wydarzenia to swoisty powrót do przeszłości motoryzacji. Zachowane w niemalże idealnym stanie zabytkowe pojazdy przez 3 dni zachwycały uczestników przybyłych do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

W czasie tegorocznego spotkania pasjonaci klasyków mogli zobaczyć zarówno zabytkowe jednoślady, automobile, jak i znane i lubiane legendy polskich szos. Uczestnicy mieli szansę podziwiać „amerykańskie marzenia”, a także auta krajów demokracji ludowej.

Wydarzenie rozpoczęło się w piątek 18 września i trwało aż do niedzieli. Atrakcje pierwszego dnia zaplanowane zostały także z myślą o najmłodszych uczestnikach. To właśnie dla nich przygotowano warsztaty i pokazy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego w ramach realizacji projektu „Bezpieczna droga do szkoły”.

Całość imprezy to przede wszystkim bliskie spotkania prawdziwych pasjonatów ikon motoryzacji z wyjątkową historią zamkniętą pod maską każdego z pojazdów. Na gości oprócz ekspozycji w postaci około 200 pojazdów czekał m.in. pokaz kosmetyków wytwarzanych z naturalnego miodu, miniaturowy świat motoryzacji z unikatowymi modelami samochodów czy budowa zupełnie nowego samochodu rajdowego Mercedes Benz W126 560 SEL pokazywana na żywo.

Z kolei ze wszystkimi, którzy lubią słuchać ciekawych historii, swoją wiedzą podzielił się Pan Piotr Serek, prowadząc wykład pt. „Powojenne historie polskich motocykli sportowych”.

Czwarta edycja Classic Moto Show była dla nas wyjątkowa również dlatego, że mieliśmy okazję wspierać to niezwykłe wydarzenie. Jesteśmy dumni, że w stolicy Małopolski organizowane są tak wyjątkowe spotkania, które oprócz ekspozycji prawdziwych perełek, uczą i kształtują nawet najmłodszych uczestników. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję i życzymy kolejnych sukcesów. 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.