Aktualności w Kei.pl

Czas na urodzinowe świętowanie!


14 lat to wbrew pozorom poważny wiek, a biorąc pod uwagę wymagającą branżę, w której funkcjonujemy, jest to dla nas powód do dumy. Przez ten czas dużo się działo, a ostatni rok naszej działalności był pod tym względem wręcz wyjątkowy. Wdrożyliśmy w życie kilka strategicznych projektów, które łączy jeden wspólny cel – oferowanie Wam kompleksowych i prostych w obsłudze rozwiązań.

 

Przez cały ten czas byliście ważnym komentatorem zachodzących u nas zmian –  otrzymywaliśmy od Was zarówno pochwały, jak i słowa konstruktywnej krytyki, którą wykorzystywaliśmy w tworzeniu poszczególnych narzędzi. Dzisiaj możemy pochwalić się własnym centrum danych o powierzchni 1000m2, które spełnia wymogi GIODO i obsługuje ponad 10 000 Klientów.

 

Aby uczcić nasze urodziny przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Odwiedzając naszą stronę internetową możecie skorzystać z licznych promocji obejmujących między innymi wszystkie pakiety hostingowe, kreator stron WWW czy zarządzane serwery wirtualne. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was ciekawą infografikę, która w przejrzysty sposób pokazuje, na ile nowości mogliście liczyć w trakcie minionego roku

 

 

 

 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.