Aktualności w Kei.pl

Czas na urodzinowe świętowanie!


14 lat to wbrew pozorom poważny wiek, a biorąc pod uwagę wymagającą branżę, w której funkcjonujemy, jest to dla nas powód do dumy. Przez ten czas dużo się działo, a ostatni rok naszej działalności był pod tym względem wręcz wyjątkowy. Wdrożyliśmy w życie kilka strategicznych projektów, które łączy jeden wspólny cel – oferowanie Wam kompleksowych i prostych w obsłudze rozwiązań.

 

Przez cały ten czas byliście ważnym komentatorem zachodzących u nas zmian –  otrzymywaliśmy od Was zarówno pochwały, jak i słowa konstruktywnej krytyki, którą wykorzystywaliśmy w tworzeniu poszczególnych narzędzi. Dzisiaj możemy pochwalić się własnym centrum danych o powierzchni 1000m2, które spełnia wymogi GIODO i obsługuje ponad 10 000 Klientów.

 

Aby uczcić nasze urodziny przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Odwiedzając naszą stronę internetową możecie skorzystać z licznych promocji obejmujących między innymi wszystkie pakiety hostingowe, kreator stron WWW czy zarządzane serwery wirtualne. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was ciekawą infografikę, która w przejrzysty sposób pokazuje, na ile nowości mogliście liczyć w trakcie minionego roku

 

 

 

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.