Aktualności w Kei.pl

DKIM wdrożony w poczcie Kei.pl


Czy odbiorcy Twoich maili są pewni że wiadomości, które wysyłasz wyglądają wiarygodnie? Dzięki DKIM potwierdzisz wiarygodność swojego adresu pocztowego. Ta funkcjonalność jest już dostępna w panelu WebAs Kei.pl

Każdego dnia odbierasz i wysłasz kilkanaście maili. Bez względu na to, czy rozsyłasz promocyjne newslettery czy też zwykłe wiadomości, ważna jest wiarygodność nadawcy. Dlaczego?

Popularną wśród cyberprzestępców techniką jest tzw. phishing. Polega on na podszywaniu się pod inną osobę lub instytucję. Ofiara otrzymuje spreparowaną wiadomość, która do złudzenia przypomina maila np. od banku. Celem phishingu najczęściej jest wyłudzenie danych do logowania do konta bankowego, numeru karty kredytowej lub innych wrażliwych danych.

Od Teraz w ramach panelu WebAs DKIM możesz włączyć w sekcji Domeny panelu zarządzania Webas. Dzięki temu będziesz pewny, że odbiorcy Twoich wiadomości otrzymują maile z pewnego źródła.

Jak wygląda to od kuchni?

Gdy przesyłasz maile, do nagłówka wiadomości zostaje dodana sygnatura DKIM. Serwer adresata wiadomości pobiera z rekordu DNS domeny nadawcy informacje na temat klucza do rozszyfrowania.  Jeśli dane zostaną rozszyfrowane poprawnie, może on mieć pewność, że wiadomość została wysłana przez wiarygodnego nadawcę. 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.