Aktualności w Kei.pl

Duże liczby i dużo atrakcji, czyli Inwałd Park w Kei.pl


Na łamach Aktualności przedstawialiśmy już różne firmy, korzystające z usług Kei.pl. Opisywaliśmy w czym specjalizują się agencje interaktywne, przybliżaliśmy oferty sklepów internetowych. Tego klienta trudno jednak opisać inaczej niż przy pomocy liczb. Dużych liczb, dodajmy.

Bohaterem dzisiejszego wpisu jest Inwałd Park. To kompleks parków rozrywki i hotel, znajdujące się kilka kilometrów od Wadowic. Wróćmy jednak do liczb.

5 parków wchodzi w skład całego kompleksu.

3 hektary to obszar, jaki zajmuje ogromny obraz przedstawiający Jana Pawła II, stworzony z blisko 20 tysięcy roślin, żwiru i kruszywa.

10 punktów można dostać trafiając strzałą w środek tarczy. Strzelanie z łuku jest jedną z atrakcji Warowni Inwałd - średniowiecznego zamku odwzorowanego w skali 1:1, łącznie z karczmą, zbrojownią i salą tortur.

40 gatunków zwierząt liczy sobie Mini Zoo Kucyk, w którym mieszkają tak egzotyczni lokatorzy jak kangur Bennetta czy lama.

50 dinozaurów można podziwiać cofając się w czasie po przekroczeniu bram Dinolandii.

60 znanych budowli z całego świata zebrano w Parku Miniatur. Wśród nich znalazły się Wieża Eiffla, londyński Big Ben, czy stołeczny Stadion Narodowy.

Więcej informacji o atrakcjach dostępnych w Inwałd Park można znaleźć na stronie www.inwaldpark.pl. Cieszymy się, że ta witryna jest utrzymywana na serwerach Kei.pl. Pozostaje nam życzyć, by liczby opisujące Park były coraz większe, w tym liczba odwiedzin strony www. 

Inwałd Park

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.