Aktualności w Kei.pl

Duże liczby i dużo atrakcji, czyli Inwałd Park w Kei.pl


Na łamach Aktualności przedstawialiśmy już różne firmy, korzystające z usług Kei.pl. Opisywaliśmy w czym specjalizują się agencje interaktywne, przybliżaliśmy oferty sklepów internetowych. Tego klienta trudno jednak opisać inaczej niż przy pomocy liczb. Dużych liczb, dodajmy.

Bohaterem dzisiejszego wpisu jest Inwałd Park. To kompleks parków rozrywki i hotel, znajdujące się kilka kilometrów od Wadowic. Wróćmy jednak do liczb.

5 parków wchodzi w skład całego kompleksu.

3 hektary to obszar, jaki zajmuje ogromny obraz przedstawiający Jana Pawła II, stworzony z blisko 20 tysięcy roślin, żwiru i kruszywa.

10 punktów można dostać trafiając strzałą w środek tarczy. Strzelanie z łuku jest jedną z atrakcji Warowni Inwałd - średniowiecznego zamku odwzorowanego w skali 1:1, łącznie z karczmą, zbrojownią i salą tortur.

40 gatunków zwierząt liczy sobie Mini Zoo Kucyk, w którym mieszkają tak egzotyczni lokatorzy jak kangur Bennetta czy lama.

50 dinozaurów można podziwiać cofając się w czasie po przekroczeniu bram Dinolandii.

60 znanych budowli z całego świata zebrano w Parku Miniatur. Wśród nich znalazły się Wieża Eiffla, londyński Big Ben, czy stołeczny Stadion Narodowy.

Więcej informacji o atrakcjach dostępnych w Inwałd Park można znaleźć na stronie www.inwaldpark.pl. Cieszymy się, że ta witryna jest utrzymywana na serwerach Kei.pl. Pozostaje nam życzyć, by liczby opisujące Park były coraz większe, w tym liczba odwiedzin strony www. 

Inwałd Park

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.