Aktualności w Kei.pl

Nawet trzykrotnie większy limit CPU dostępny dla kont hostingowych


Klienci korzystający z pakietów Start, Pro i Premium mogą teraz zwiększyć zasoby CPU serwera referencyjnego dla swoich usług hostingowych.

Jeśli dostrzegasz zwiększony ruch na swojej stronie i regularnie przekracza ona dopuszczalne obciążenie CPU serwera, możesz zwiększyć limit bezpieczeństwa. Dla wszystkich pakietów hostingowych dostępnych w Kei.pl wynosi on 5%. Aby zmienić limit obciążenia procesora na 10% lub 15% skontaktuj się z Działem Handlowym pod adresem handlowy@kei.pl.

Zasoby serwera to między innym limit obciążenia CPU serwera referencyjnego, którego parametr określa ilość dostępnego czasu procesora referencyjnego posiadanej usługi, a który zużywany jest głównie na obsługę Twoich serwisów WWW.

Sprawdź zużycie, a dowiesz się czego potrzebujesz dla sprawnego działania Twojej strony. Informacje o poziomie obciążenia swojego serwera znajdziesz w swoim panelu administracyjnym WebAs. W lewym menu wybierz Historia > Statystki i przejdź do zakładki Obciążenie.

Więcej o metodologii pomiaru oraz aktualne parametry serwera wzorcowego (referencyjnego) znajdziesz w dziale Pomoc

CPU wciąż zbyt wysokie? Zobacz jak zoptymalizować stronę www, aby zmniejszyć obciążenie serwera CPU.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.