Aktualności w Kei.pl

E-commerce jak dobra kawa


Każdy e-commerce działa na nas jak dobra kawa – inspiruje do nowych działań i daje spory zastrzyk pozytywnej energii. Można powiedzieć, że jesteśmy już trochę uzależnieni, dlatego tak cieszy nas rozwój każdego sklepu internetowego ulokowanego w Centrum Danych Kei.pl.

Z naszej infrastruktury korzysta już wiele branżowych gigantów, w tym UrbanCity.pl. Mieliście już okazję go odwiedzić? Oferta sklepu jest dosyć zróżnicowana – znajdziecie w niej zarówno odzież znanych marek, jak i płyty wydane przez powiązaną ze sklepem wytwórnię o nazwie UrbanRec.

To właśnie w tej wytwórni powstały płyty znanych polskich wykonawców takich jak Mesajah czy Donatan&Cleo. W chwili obecnej sklep promuje nową płytę Donatana&Cleo pt. „Hiper/Chimera” – do momentu oficjalnej premiery każdy fan może nabyć ten krążek jedynie na stronach sklepu w ramach sprzedaży przedpremierowej.

Z UrbanCity.pl współpracujemy już od wielu lat i mamy nadzieję, że będziemy świadkami jeszcze wielu sukcesów w ich wykonaniu – oby więcej takich e-commerce’ów w Kei.pl!   

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.