Aktualności w Kei.pl

E-commerce promujący polskie marki


Rodzimy rynek e-commerce rozrasta się bardzo dynamicznie, ale wciąż jest niewiele sklepów promujących przede wszystkim produkty polskich marek. Ponieważ lubimy wspierać tego rodzaju inicjatywy, bardzo cieszy nas fakt, że sklep online Balladine.com od wielu lat korzysta z usług Centrum Danych Kei.pl.

Mieliście już okazję poznać ich bliżej? Marka powstała kilka lat temu w Warszawie i od samego początku specjalizuje się w modzie damskiej. Do chwili obecnej zdążyła znacznie rozbudować swoje struktury. Klientki mogą dokonywać zakupów nie tylko w warszawskich butikach, ale także poprzez sklep online Balladine.com.

Platforma umożliwia zakup wysokiej jakości ubrań, dodatków oraz biżuterii tylko od polskich marek. W ofercie znajdują się idealnie skrojone ubrania do pracy, odpowiednie na oficjalne spotkania, jak i stroje typu casual. Oprócz wyselekcjonowanych projektów odzieżowych, dostępne są także akcesoria: biżuteria, paski i wysokiej jakości skórzane torebki.

Balladine.com zajmuje się jednak nie tylko sprzedażą – często angażuje się również w organizację warsztatów modowych na terenie całej Polski. W ramach takich wydarzeń Polki mają okazję skorzystać z darmowych porad stylisty marki i poznać bliżej ofertę znanych polskich projektantów ubrań.  

Życzymy Balladine.com sukcesywnego zwiększania grona zadowolonych Klientek – mamy nadzieję, że będziemy mogli wspierać ich technologicznie jeszcze przez wiele lat.

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.