Aktualności w Kei.pl

E-commerce z myślą o najmłodszych


Branża e-commerce nie należy do łatwych. To jedno. Dzieci są najbardziej wymagającymi konsumentami. To drugie. Gdy połączymy ze sobą te dwa fakty, okaże się, że prowadzenie sklepu internetowego z produktami dla najmłodszych jest szczególnym wyzwaniem. Wśród naszych Klientów są jednak tacy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Poznajcie Coccodrillo.

Firma świetnie radzi sobie nie tylko na krajowym rynku, ale posiada też szereg sklepów na całym świecie. Ponieważ w przypadku handlu elektronicznego stabilne działanie serwisu jest podstawą funkcjonowania firmy, bardzo cieszy nas fakt, że Coccodrillo od dłuższego czasu korzysta z infrastruktury Centrum Danych Kei.pl.

Jesteśmy też dumni z tego, że możemy towarzyszyć marce podczas jej systematycznego wzrostu. Świadczą o tym choćby rosnące zasoby sprzętowe wykorzystywane przez sklep. Życzymy kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że ruch na stronach Coccodrillo.eu i Coccodrillo.pl będzie jeszcze większy!  

 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.