Aktualności w Kei.pl

Hosting Kei.pl wyróżniony przez PCWorld


PCWorld jak co roku porównał dostępne na rynku oferty hostingowe i przyznał odznaczenia dla najlepszych. Cieszymy się, że nasze usługi zostały po raz kolejny docenione. Uznanie redakcji zyskał nasz Hosting Pro SSD 40 GB, za który otrzymaliśmy wyróżnienie Wybór Redakcji PC World w kategorii wysoka wydajność. Co konkretnie przeważyło szalę w tej rywalizacji? Najlepiej będzie oddać głos samym autorom:

„Za szybki hosting SSD w atrakcyjnej cenie, funkcjonalny panel WebAS oraz dodatkowe opcje serwera takie jak MultiPHP i SNI dla certyfikatów cyfrowych.”

Dodatkowo autorzy podkreślają wysokie standardy bezpieczeństwa naszego produktu, gwarantuje je m.in. dwuetapowa procedura logowania z wykorzystaniem smsów i jednorazowych kodów. Recenzenci PCWorld docenili również atrakcyjny pakiet bonusów, dostępny dla naszych obecnych i przyszłych Klientów. 

Dziękujemy PCWorld za docenienie naszych usług, daje nam to dużo satysfakcji i mobilizuje do dalszej pracy. Przy okazji gratulujemy innym wyróżnionym! Cały artykuł na temat oferty hostingowej przeczytać można tutaj.

Zobacz parametry naszego hostingu »

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.