Aktualności w Kei.pl

Innowacyjna infrastruktura IT dla Twojej firmy


Klastry HA, tiering macierzy, wielopoziomowa redundancja i wysoka wydajność - to najważniejsze cechy innowacyjnej usługi, która właśnie pojawiła się w naszej ofercie. Z przyjemnością prezentujemy Ci owoc naszej wielomiesięcznej pracy - Dedykowaną Infrastrukturę IT. 

Usługa powstała z myślą o rozbudowanych i wymagających aplikacjach internetowych, które do swojego sprawnego działania potrzebują nowoczesnych i skalowalnych rozwiązań hostingowych. Architektura IT zaprojektowana przez naszych inżynierów umożliwia czerpanie korzyści z innowacyjnego zaplecza technologicznego bez ponoszenia wysokich nakładów inwestycyjnych na budowę własnej infrastruktury.

Do Twojej dyspozycji oddajemy wirtualne zasoby infrastruktury, które możesz modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi i sezonową intensyfikacją sprzedaży. 

W ramach tej usługi Twoje projekty i aplikacje zostaną uruchomione w klastrach wysokiej dostępności, co w połączeniu z zastosowaną na poziomie sprzętowym redundancją znacząco podnosi bezpieczeństwo. Ponad to Twoje dane będą dublowane synchronicznie na dwóch macierzach połączonych siecią InfiniBand, a każdy z plików znajdzie się przynajmniej na czterech dyskach fizycznych.

Dedykowana Infrastruktura IT - nowość w Kei.pl

System odpowiedzialny za efektywność gromadzenia i przetwarzania danych na bieżąco będzie kontrolował, które z Twoich plików używane są najczęściej by umieścić je na wydajniejszym poziomie przestrzeni dyskowej. Jest to możliwe dzięki zaimplementowanej nowoczesnej technologii tieringu macierzy.

Otrzymasz również dostęp do nowoczesnego środowiska, w którym zastosowaliśmy rozwiązania mające na celu zwiększenie prędkości transmisji i skrócenie czasu dostępu do danych. Jednym z nich są interfejsy 10 G, działające w całej warstwie sieciowej. 

To zaledwie część atutów Dedykowanej Infrastruktury IT. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj lub skorzystaj z pomocy dedykowanego opiekuna dzwoniąc pod numer 801 308 408. 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.