Aktualności w Kei.pl

Kei.pl na VII Targach eHandlu w Warszawie


O tym, że za branżą e-commerce stoi wielu pomysłowych ludzi mieliśmy okazję przekonać się już wielokrotnie, ale skalę tego zjawiska najlepiej pokazują wydarzenia takie jak Targi eHandlu. Siódma już impreza z tej serii odbyła się w zeszłym tygodniu w Warszawie – po raz kolejny na Stadionie Narodowym.

Wydarzenie to z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników zainteresowanych branżą e-commerce i tym, co jest z nią bezpośrednio związane. Można powiedzieć, że pod względem frekwencji te targi były wyjątkowe – na stoisku Kei.pl mieliśmy okazję spotkać wiele ciekawych osób, zarówno tych, które stale rozwijają swój biznes online, jak i tych, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sprzedażą w Internecie.

Już samo zróżnicowanie pytań i tematów rozmów świadczy o tym, jak obszernym pojęciem jest e-handel  i jak wiele narzędzi i rozwiązań należy sprzęgnąć ze sobą, aby biznes w Internecie działał tak, jakbyśmy tego chcieli. Bo przecież na stabilny e-commerce składa się wiele różnych aspektów, a spotkania w ramach wydarzeń takich jak Targi eHandlu są idealną okazją, aby lepiej je wszystkie poznać.

Nie zapominamy też o uczestnikach – dziękujemy za wszystkie rozmowy i mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Do zobaczenia na kolejnych targach! 

 

 

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.