Aktualności w Kei.pl

Kei.pl partnerem krakowskiego Hackathonu


Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie Kraków jest najprężniej rozwijającym się zagłębiem technologicznym w Polsce. Imprez tematycznych jest coraz więcej, a ponieważ społeczność zainteresowana tą tematyką rośnie, spotkania poświęcone branży IT nabierają coraz większych rumieńców.

Organizatorzy TechCampu – największego w Polsce technologicznego barcampu postanowili iść dalej i zaprosili pasjonatów programowania na dwudniowy Hackathon. Cała impreza odbyła się w kilka dni temu w krakowskim Hubraumie – przestrzeni dedykowanej tego rodzaju wydarzeniom.

Jako partner całej akcji byliśmy mile zaskoczeni ilością osób, które zdecydowały się „zarwać” noc, żeby wziąć udział w Hackathonie. Wyzwanie podjęło łącznie 50 osób podzielonych na 9 zespołów – do samego końca wytrwało aż 8 ekip, które zaprezentowały swoje projekty szerszej publiczności.

Zadaniem uczestników było stworzenie w ciągu 24 godzin nowatorskiej aplikacji, która łączyłaby w sobie Internet i zakupy przyszłości. Zwyciężył projekt autorstwa ekipy MiQUiDO – efektem jej pracy była aplikacja wspierająca zakupy impulsywne z wykorzystaniem beaconów.

Całe wydarzenie uznajemy za bardzo udane – mamy nadzieję, że tego rodzaju akcji będzie coraz więcej, a liczba uczestników będzie rosła ze spotkania na spotkanie – i to nie tylko ze względu na fajną strefę chilloutową!

 

 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.