Aktualności w Kei.pl

Kei.pl partnerem krakowskiego Hackathonu


Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie Kraków jest najprężniej rozwijającym się zagłębiem technologicznym w Polsce. Imprez tematycznych jest coraz więcej, a ponieważ społeczność zainteresowana tą tematyką rośnie, spotkania poświęcone branży IT nabierają coraz większych rumieńców.

Organizatorzy TechCampu – największego w Polsce technologicznego barcampu postanowili iść dalej i zaprosili pasjonatów programowania na dwudniowy Hackathon. Cała impreza odbyła się w kilka dni temu w krakowskim Hubraumie – przestrzeni dedykowanej tego rodzaju wydarzeniom.

Jako partner całej akcji byliśmy mile zaskoczeni ilością osób, które zdecydowały się „zarwać” noc, żeby wziąć udział w Hackathonie. Wyzwanie podjęło łącznie 50 osób podzielonych na 9 zespołów – do samego końca wytrwało aż 8 ekip, które zaprezentowały swoje projekty szerszej publiczności.

Zadaniem uczestników było stworzenie w ciągu 24 godzin nowatorskiej aplikacji, która łączyłaby w sobie Internet i zakupy przyszłości. Zwyciężył projekt autorstwa ekipy MiQUiDO – efektem jej pracy była aplikacja wspierająca zakupy impulsywne z wykorzystaniem beaconów.

Całe wydarzenie uznajemy za bardzo udane – mamy nadzieję, że tego rodzaju akcji będzie coraz więcej, a liczba uczestników będzie rosła ze spotkania na spotkanie – i to nie tylko ze względu na fajną strefę chilloutową!

 

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.