Aktualności w Kei.pl

Kei.pl w nowej odsłonie!


Przełom roku 2013 i 2014 to czas, w którym możecie na własne oczy zobaczyć pierwsze efekty naszej wielomiesięcznej pracy. Nadeszło nowe – to idealne podsumowanie zmian jakie zaszły.

Pod koniec zeszłego roku w ręce użytkowników oddaliśmy nowy panel poczty elektronicznej oraz panel zarządzania domenami. Początek 2014 roku to inauguracja nowego serwisu internetowego, która stanowi preludium do dalszych zmian, które zaplanowaliśmy.Nasza nowa strona WWW łączy w sobie elementy wizerunkowe i e-commerce. Strona główna serwisu została zaprojektowana zgodnie z trendem „scrolling-site”. Duże fotografie cieszą oko, a krakowski akcent w pełni oddaje jedną z naszych misji – wspieranie wartościowych, lokalnych inicjatyw.

Gruntownie przebudowaliśmy część serwisu realizującą cele sprzedażowe - począwszy od warstwy wyglądu skończywszy na mechanizmach obsługujących realizację zamówień.

Podczas projektowania nowej strony internetowej postawiliśmy sobie kilka celów – chcieliśmy, żeby była funkcjonalna, prosta w obsłudze i nowoczesna. Uprościliśmy proces zakupów, który dzięki funkcji koszyka, pozwala na zamówienie wielu produktów w ramach jednej dyspozycji. Wraz z jego wdrożeniem uruchomiliśmy dodatkowe kanały szybkich płatności, nad których bezpieczeństwem czuwa PayU.

Pod kryptonimem "Nadeszło nowe" kryje się także aktualizacja oferty. Zmiany dotyczą przede wszystkim oferty serwerów dedykowanych, która została wzbogacona o dodatkowe serwery w ramach usługi dla resellerów. Zwiększony został również pakiet transferu wliczony w cenę serwerów dedykowanych.

Ponadto przebudowaliśmy sposób prezentacji platform e-biznes – unikalnej usługi serwerów wirtualnych dostępnych tylko dla Klientów Kei.pl.

Aby dobrze uczcić nowości uruchomiliśmy szereg interesujących promocji. Sprawdźcie sami.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.