Aktualności w Kei.pl

Mecz towarzyski Akademii Przyszłości i Kei.pl


Kilka dni temu zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w meczu piłki nożnej. Bez wątpienia było to wyjątkowe spotkanie i nie ma to nic wspólnego z trwającym obecnie Mundialem.

Zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie Wiosna zorganizowało mecz, w którym udział brali pracownicy Kei.pl i dzieci objęte programem Akademii Przyszłości. Program ten jest nam szczególnie bliski – wspieramy go od dawna i kibicujemy wszystkim akcjom, które wychodzą spod jej skrzydeł.

Ustalając szczegóły meczu zdecydowaliśmy, że drużyny będą mieszane, żeby wyrównać szanse. Musimy jednak przyznać, że nawet gdybyśmy grali mecz Akademia Przyszłości kontra Kei.pl moglibyśmy przegrać – dzieciaki mają nieograniczone zasoby mocy i zasilanie awaryjne działające dosłownie w każdych okolicznościach, co zostało udokumentowane na zdjęciach.

Mecz towarzyski rozpoczął się w sobotni poranek na jednej z krakowskich hal sportowych. Wczesna pora nikogo jednak nie zraziła – wszyscy zjawili się na czas. Po krótkiej rozgrzewce zaczęły się właściwe rozgrywki – łącznie prawie 2 godziny gry na boisku stanowiło idealny trening dla wszystkich graczy. Część z nich wystąpiła w naszych firmowych barwach – oczywiście na czerwono. Po zakończeniu meczu, zmęczeni ale zadowoleni, wszyscy podziękowali sobie za wspólną grę. Na pewno byliśmy zgodni co do jednego – mamy nadzieję, że takich wydarzeń będzie więcej!

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.