Aktualności w Kei.pl

Monitoruj swój biznes w Internecie za darmo przez miesiąc


Bez względu na to, czy w przestrzeni Internetu funkcjonujesz od dawna, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki, wiedza na temat tego, co się o Tobie mówi online może być kluczowa dla Twojego biznesu. Weź pod uwagę to, że w dzisiejszych czasach Twoja reputacja w Internecie jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza od tego, jak postrzegają Cię inni w świecie "rzeczywistym". Dlaczego więc nie zadbać o to, żeby móc zareagować na każdą opinię czy informację natychmiastowo? Narzędziem, które w bardzo prosty sposób pozwoli Ci na monitorowanie w Internecie nie tylko Twojej marki, ale także każdego innego zagadnienia jest aplikacja Brand24. Dzięki niej będziesz mógł śledzić to, co i gdzie się o Tobie mówi, poznasz najbardziej wpływowych autorów piszących o Twojej marce, będziesz na bieżąco monitorować efekty prowadzonej kampanii, a na sam koniec wygenerujesz raporty, które podsumują interesujący Cię temat. Jeśli chciałbyś na początek poznać samą aplikację i sprawdzić jej możliwości, skorzystaj z bonusu Brand24 - jako użytkownik naszych usług hostingowych możesz przetestować aplikację za darmo przez jeden miesiąc. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się skorzystać z wybranych pakietów Brand24, dostaniesz preferencyjny rabat dostępny tylko dla klientów Kei.pl. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj. Wahasz się? Przetestuj aplikację i przekonaj się, jak szybko Twoi klienci docenią to, że ich słuchasz.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.