Aktualności w Kei.pl

Nowa odsłona bloga Kei.pl


Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną bloga Kei.pl. Dla naszych czytelników wybraliśmy jasną, przestronną estetykę, która podkreśla charakter publikowanych treści. Liczymy, że odświeżona wersja przypadnie do gustu naszym odbiorcom.

Wiedza dedykowana Tobie 

Zachowany podział na kategorie pomoże w sprawnej nawigacji po stronie i szybkim odnalezienie potrzebnej wiedzy. W poradnikach przypisanych konkretnym produktom dzielimy się eksperckimi informacjami z wąskich obszarów serwerów dedykowanych, hostingu, certyfikatów SSL i domen. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z poradnikami odnośnie naszych usług.

Prezentowane treści poszerzą wiedzę na temat zagadnień związanych z prowadzeniem strony i pomogą w budowaniu marki online. Blog Kei.pl to wszystko, co użytkownik powinien wiedzieć na temat usług hostingowych. Nasz poradnik oferuje nie tylko sprawdzoną wiedzę, ale też praktyczne wskazówki. To szansa na poznanie różnic i wszystkich dostępnych możliwości – z prezentowaną przez nas wiedzą czytelnik może sam zdecydować o najlepszych rozwiązaniach dla swojego projektu.

Czytelniku, zaangażuj się! 

Nowy blog to kilka istotnych zmian. Nowością jest między innymi sekcja Słownik pojęć, którą planujemy przygotować we współpracy z naszymi czytelnikami. Świat nowych technologii to obszar pełen zagadkowych pojęć, dlatego postanowiliśmy rozwiać jak najwięcej wątpliwości. Jeśli jesteście zainteresowani wiedzą jaką nasi eksperci posiadają na temat danego zagadnienia – prześlijcie swoje propozycje na marketing@kei.pl.

Sekcja, którą ciągle udoskonalamy to kategoria Wywiady. To miejsce dedykowane naszym klientom i partnerom, którzy na łamach bloga mają szansę opowiedzieć o swojej działalności pod względem rozwiązań z obszaru IT. Wszystkich zainteresowanych udzielniem wywiadu zachęcamy do kontaktu.

Regularne wizyty na blogu to szansa na otrzymanie atrakcyjnych rabatów na usługi hostingowe w Kei.pl 

Liczymy, że nowa odsłona przypadnie do gustu naszym czytelnikom. Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat nowego wyglądu. 

Sprawdź nową odsłonę: https://www.kei.pl/blog/

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.