Aktualności w Kei.pl

Nowe ceny w ofercie usług dedykowanych


Nowe ceny usług dedykowanych Od 1 kwietnia obniżamy o 20% ceny za dodatkowy transfer oraz pasmo. Nowa cena dotyczy usług kolokacji oraz serwerów dedykowanych. To zapewne nie ostatnia zmiana cen w tym roku, która zostanie wprowadzona w naszych usługach, gdyż stawiamy na ciągły rozwój (nowe oprogramowanie i akcje promocyjne). Dodatkowy transfer w usługach kolokacji oraz serwerów dedykowanych będzie kosztować 80 zł za 100GB wobec obowiązującej wcześniej ceny 100 zł. W przypadku pasma 1 Mbps to również koszt 80 zł zamiast dotychczasowych 100 zł. Na uwagę zasługuje fakt, iż wprowadzona na stałe zmiana cen dotyczy wszystkich klientów Kei.pl i nie jest powiązana z żadną promocją czasową. "Wzrost popularności usług Kei.pl oraz rozwój infrastruktury sprzętowej umożliwił nam zmniejszenie kosztów. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na zaoferowanie naszym klientom bardziej dogodnych warunków w niektórych obszarach naszych usług. Obniżka jest spowodowana również realizacją strategii rozwoju firmy, dlatego też możemy zdradzić, że to nie ostatnia zmiana cenowa w ofercie Kei.pl" - podkreśla Grzegorz Pawelec, Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl. Usługi hostingowe wymagają stałego rozwoju, a co za tym idzie zmiany ofert. Z punktu widzenia klienta bardzo istotny jest rozwój technologiczny i zwiększanie parametrów technicznych. W obecnych czasach niemniej ważna jest cena usług hostingowych, która stanowi jedną ze składowych decydujących o zakupie. Mając to na uwadze staramy się ciągle rozwijać swoją ofertę czyniąc ją atrakcyjną również cenowo, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, z których słyniemy. Nowe ceny obowiązują dla usług od 1 kwietnia.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.