Aktualności w Kei.pl

Nowe funkcjonalności w obsłudze poczty Kei.pl


W naszym panelu administracyjnym Webas pojawiły się ostatnio dwie nowe funkcjonalności w obsłudze poczty Kei.pl. Pierwsza z nich dotyczy możliwości tworzenia whitelisty do mechanizmów antyspamowych - takich jak greylist, rbl czy spf - z poziomu konkretnej skrzynki. Opcja ta pozwala na efektywniejsze zarządzanie wiadomościami, ponieważ poczta od nadawców znajdujących się na białej liście nie jest objęta filtrem antyspamowym (nawet kiedy jest on aktywny). Jeżeli chcemy mieć więc pewność, że kluczowa dla nas korespondencja trafi na nasze konto bez żadnych opóźnień, warto dodać odpowiednie adresy e-mail lub całe domeny do whitelisty. Opcję tę można skonfigurować na poziomie konta pocztowego (Webas -> Poczta -> Konta) lub domeny pocztowej (Webas -> Poczta -> Domeny). Druga wprowadzona przez nas funkcjonalność ułatwia ustawienie obsługi poczty poprzez system pocztowy od Googla. Opcja ta dedykowana jest przede wszystkim użytkownikom, którzy cenią sobie interface Gmaila za jego funkcjonalność. Rozwiązanie to znacznie upraszcza skonfigurowanie własnej domeny w systemie Google Apps, automatyzuje konfigurację rekordów DNS posiadanej domeny i skierowanie jej obsługi na serwery Google. Wszyscy użytkownicy domen obsługiwanych przez Kei.pl mogą teraz w kilku łatwych krokach zacząć zarządzać swoją pocztą korzystając z Gmaila. Wystarczy wejść w panel Webas w zakładkę DNS i przy ustawieniach danej domeny wybrać opcję Gmail, co spowoduje automatyczne utworzenie rekordów DNS wymaganych do obsługi poczty na serwerach Google. Mamy nadzieję, że wprowadzona przez nas funkcjonalność pozwoli Wam na szybkie skonfigurowanie swojej domeny w systemie pocztowym Gmail i korzystanie z aplikacji dostarczanych przez Google.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.