Aktualności w Kei.pl

Nowe możliwości zarządzania usługami: bazy danych


Kei.pl - Niezawodny Partner w Sieci, aby ułatwić korzystanie z oferty oraz zapewnić jeszcze większe możliwości zarządzania wybranymi usługami, wprowadza następujące zmiany i udogodnienia: I. W panelach wszystkich usług dodano: 1. Konfiguracja/ Moje dane - w zakładce znajdują się 4 pozycje: a) dane adresowe - dane podane przy zamówieniu usługi, które należy bezwględnie aktualizować przy ewentualnej zmianie (dane do faktury, dane korespondencyjne) b) status serwera - informacje na temat posiadanej opcji, długości abonamentu, dacie kolejnej faktury c) usługi dodatkowe - informacje na temat wykupionych usług dodatkowych d) lista faktur - lista wystawionych dotychczas przez Kei.pl faktur za usługi z numerem, datą czy możliwością podglądu. 2. MySQL (funkcjonalność dostępna dotychczas wyłącznie dla platform wirtualnych): - MySQL/dodawanie: dodawanie dodatkowych baz danych MySQL w ramach limitu - MySQL/modyfikacja: podgląd dotychczas założonych baz oraz możliwość zmiany haseł do założonych baz danych MySQL. 3. PostgreSQL: - PostgreSQL/dodawanie: dodawanie kolejnych baz danych PostgreSQL w ramach limitu - PostgreSQL/modyfikacja: podgląd dotychczas założonych baz oraz możliwość zmiany haseł do założonych baz danych PostgreSQL. Zarządzanie bazami danych w panelu jest zintegrowane z zewnętrznymi, popularnymi narzędziami phpMyAdmin (dla baz MySQL) i pgAdmin (dla baz PostgreSQL). Jedno kliknięcie pozwala zalogować się do tych paneli dla wybranej bazy. II. Dodatkowo w panelach platform wirtualnych udostępniono następujące możliwości: 1. Konfiguracja / Moje dane - pozycja "Dane adresowe": - Skrzynka na Faktury Proforma: konfiguracja kont pocztowych do otrzymywania faktur proforma od Kei.pl. - Skrzynka na Komunikaty Kei.pl: konfiguracja kont pocztowych do otrzymywania powiadomień z systemu (transfer, aktualizacja oprogramowania, zmiany systemowe). - Lista autoryzowanych adresów email do korespondencji z Kei.pl: konfiguracja autoryzowanych kont pocztowych do korespondencji z Kei.pl - konto domyślne (konto na które w pierwszej kolejności wysyłana jest nowa informacja). 2. Atomic / Oferta - możliwość ustawienia limitu baz danych dla poszczególnych opcji (tylko platformy posiadające opcję Atomic Serwer rozszerzoną o obsługę bazy danych - indywidualny serwer MySQL/PostgreSQL) : - Limit całościowy (MySQL + PostgreSQL): bazy danych dla opcji zliczane są łącznie. - Limity indywidualne (MySQL / PostgreSQL): bazy danych dla opcji zliczane są zgodnie z typem (MySQL lub PostgreSQL). - Przy zakładaniu serwera utwórz bazę: wybór typu bazy, która ma zostać założona wraz z serwerem przez system Atomic. Zmiany są stopniowo wprowadzone na serwerach od dnia dzisiejszego. Zmiany dotyczą wyłącznie platform obsługiwanych na nowym systemie (instalowanych od stycznia 2006 lub przeniesionych na życzenie właściciela).
NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.