Aktualności w Kei.pl

Nowość w panelu WebAs - autoinstalator aplikacji


Właśnie oddaliśmy do Waszej dyspozycji nowy moduł w panelu WebAs – aplikacje Click&Go. Pod nazwą tą kryje się autoinstalator popularnych aplikacji, dzięki któremu za pomocą jednego kliknięcia będziecie w stanie uruchomić na własnym koncie oprogramowanie niezbędne do Waszej pracy.

Instalacja Wordpressa, Joomli, Piwika czy systemu e-commerce PrestaShop jest teraz prostsza niż kiedykolwiek wcześniej i zajmie Wam najwyżej kilka minut. Poza pakietem najpopularniejszych aplikacji udostępniamy Wam także około 100 innych darmowych aplikacji, które będziecie mogli wykorzystać na potrzeby własnych projektów.

Narzędzie, jakim jest autoinstalator posiada również szereg innych przydatnych funkcji takich jak możliwość aktualizacji danej aplikacji do najnowszej, bezpiecznej wersji czy przywracanie jej z backupu.

W chwili obecnej z autoinstalatora mogą korzystać wszyscy Klienci posiadający pakiet hostingowy ze współdzielonym adresem IP. Jeśli chcecie przetestować nowe narzędzie, wystarczy wejść do panelu WebAs w zakładkę Usługi -> Aplikacje i kliknąć w opcję Nowa aplikacja. To właśnie w tym miejscu będziecie mieć wgląd we wszystkie zainstalowane przez Was aplikacje.

Chcecie zobaczyć jak to działa? Wystarczy, że zalogujecie się do demo panelu WebAs.

Mamy nadzieję, że aplikacje Click & Go przypadną Wam do gustu!

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.