Aktualności w Kei.pl

NOWY PAKIET HOSTINGU – PREMIUM SSD


Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy trzeci pakiet hostingowy: PREMIUM SSD. W ramach pakietu otrzymujesz 60 GB SSD powierzchni, transfer i konta FTP bez limitu. Tak jak przy pozostałych pakietach hostingowych, wybierając PREMIUM SSD możesz przez 14 dni za darmo testować usługę bez zobowiązań.

Pakiet PREMIUM SSD zawiera automatycznie odnawiany Let’s Encrypt. Podczas ścieżki zakupowej po wyborze usługi otrzymujesz możliwość dobrania do niej domeny i certyfikatu Commercial Wildcard SSL za 1 zł za pierwszy rok. Domenę wybierasz spośród domen polskich .PL i funkcjonalnych, globalnych .COM, .NET, .ORG oraz europejskiej .EU.

Warto wiedzieć

Dane w ramach usługi PREMIUM SSD są zapisywane na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Dyski SSD pozwalają osiągnąć liczbę operacji wejścia / wyjścia na sekundę sięgającą 460 000 IOPS przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych.

Let’s Encrypt to bezpłatny, zaufany certyfikat SSL generowany w ramach zautomatyzowanego procesu potwierdzenia tożsamości. Otrzymujesz łatwy dostęp do protokołu szyfrującego HTTPS, który zapewnia bezpieczną komunikację ze stronami WWW. Więcej informacji 

Zobacz nową odsłonę oferty hostingowej. Hosting SSD Kei.pl

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.