Aktualności w Kei.pl

Obsługa domen w jednym miejscu w Panelu Klienta KEI.PL


Z przyjemnością informujemy, że z myślą o wygodniejszym administrowaniu domenami, udoskonaliliśmy nasz Panel Klienta. 

Od dzisiaj nasi Klienci mogą zarządzać swoimi domenami w jednym miejscu, jakim jest Panel Klienta KEI.PL, bez konieczności przelogowywania się na inne konta. Klikając w wybraną domenę od razu zobaczysz listę najważniejszych danych dotyczących tej usługi takie jak dane abonenta, kontakt techniczny, serwery DNS oraz dostępność domeny i jej status. W zakładkach, które znajdują się poniżej otrzymujesz możliwość pełnego zarządzania domeną: przeprowadzania cesji, zmian danych abonenta, zmian serwerów DNS, rekordów DNS i przekierowania IP/URL. 

Dodanie nowych funkcjonalności ma na celu usprawnienie administrowania domenami i polepszenie jakości korzystania z Panelu Klienta. Dzięki temu praca w nim stanie się bardziej wygodna, intuicyjna oraz przejrzysta.

Klikając w wybraną zakładkę rozwija się odpowiedni formularz zmian. W intuicyjny sposób wyklikasz zmianę danych kontaktowych czy zgłosisz cesję abonenta. W prosty sposób zmienisz serwery DNS i rekordy domeny.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni a jakość usług utrzymywała się na wysokim poziomie.

W związku z tym zachęcamy do dzielenia się z nami pomysłami dotyczącymi funkcjonowania strony KEI.PL. Wszystkie sugestie prosimy zgłaszać poprzez dedykowaną temu platformę http://sugestie.kei.pl/

Szczegółowe informacje jak zarządzać domenami w panelu znajdziesz w pomocy Kei.pl

Pamiętaj! Zawsze możesz zajrzeć do naszych przewodników, które pomogą Ci w szybki sposób przypomnieć działanie naszego panelu klienta.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.