Aktualności w Kei.pl

Pakiet hostingowy Pro wyróżniony


Z przyjemnością informujemy, że nasz pakiet hostingowy Pro został nagrodzony prestiżowym certyfikatem „Najlepsza opłacalność”.

Wyróżnienie to przyznawane jest przez redakcję branżowego magazynu PC World, który co roku organizuje testy usług hostingowych świadczonych przez najbardziej znanych graczy na rynku.

Ostateczna ocena wszystkich pakietów była wynikiem porównania parametrów poszczególnych usług oraz ich cen. Bardzo cieszymy się z wyróżnienia, tym bardziej, że nasz pakiet hostingowy został doceniony już drugi raz z rzędu – w 2013 roku otrzymaliśmy analogiczną nagrodę.

Dziękujemy redakcji PC World za przyznany nam certyfikat i mamy nadzieję, że nasza kolekcja wyróżnień będzie się sukcesywnie powiększać. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat nagrodzonego pakietu, zajrzyjcie tutaj.
 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.