Aktualności w Kei.pl

Pakiet hostingowy Start numerem 1 wg redakcji PC World


„Kei.pl Start doceniliśmy za możliwość swobodnego wykorzystania zasobów serwera wirtualnego (bez limitu stron WWW, baz danych, kont e-mail i FTP), wygodny panel administracyjny Webas oraz pakiet rabatów i gratisów, które wydatnie podnoszą wartość całej oferty”.

Tak redakcja magazynu PC World uzasadniła pierwsze miejsce w rankingu dla naszego konta hostingowego.

Zestawienie objęło pakiety hostingowe, za które nie trzeba płacić wiele. Autorzy rankingu przyjęli limit w wysokości 300 zł. Czy taki budżet oznacza wiele wyrzeczeń? Nie w przypadku naszego hostingu.

Nasze konto Start zostało docenione między innymi za bogatą listę bonusów i usług dodatkowych. Redakcja zwróciła również uwagę na kwestię bezpieczeństwa. Kilka punktów w rankingu dostaliśmy za wdrożone przez nas rozszerzenie protokołu TLS - Server Name Indication (SNI). Dzięki niemu Klienci mogą instalować kilka certyfikatów SSL przy wykorzystaniu jednego adresu IP i jednego portu.

Uwadze redaktorów nie umknęła także nowa oferta hostingu współdzielonego bazująca na wydajnych i szybkich dyskach SSD.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.