Aktualności w Kei.pl

Panel Klienta - duże zmiany dla użytkowników serwerów dedykowanych


W Panelu Klienta właśnie uruchomiliśmy nowy moduł do obsługi serwerów dedykowanych. Wraz z nim w Wasze ręce oddajemy kilka narzędzi ułatwiających pracę z usługami Kei.pl.

Zaawansowane narzędzia dla serwerów root. Kilkoma kliknięciami można uzyskać zdalny dostęp do konsoli IPMI. Kontrola zasilania serwera pozwala na włączenie, wyłączenie lub reset maszyny. Dzięki trybowi awaryjnemu uzyskacie dostęp do informacji na serwerze, uruchamiając go z wybranego obrazu systemu. 

Odświeżona lista serwerów, a na niej jeszcze więcej przydatnych informacji. Jeden rzut oka wystarczy, by sprawdzić wykorzystanie transferu, dostępne miejsce na dyskach, dobowe obciążenie procesora i wiele innych. 

Wszystkie adresy IP w jednym miejscu, czyli nowa sekcja w Panelu Klienta. Znajdziecie w niej posiadane adresy i zobaczysz nazwy usług, do których są przypisane. Możecie włączać i wyłączać adresy, a w statystykach sprawdzić, które z nich generują największe zużycie transferu. 

Własne nazwy serwerów dedykowanych i VPS. Teraz możecie edytować nazwę serwera i wybrać taką, która będzie wygodna dla Was. Na liście serwerów znajdziecie też wyszukiwarkę pozwalającą szybko odnaleźć daną maszynę. 

Łatwe zarządzanie serwerami VPS. Użytkownicy serwerów zarządzanych (admin) mogą teraz samodzielnie uruchamiać nowe serwery wirtualne. Wygodna lista zbiera w jednym miejscu informacje o wszystkich maszynach wirtualnych i pozwala na szybkie logowanie do panelu WebAs.

Zmiany są już dostępne Panelu Klienta. Aby poznać wszystkie nowości, wystarczy zalogować się na stronie panel.kei.pl. Na naszym blogu opublikowaliśmy przewodnik z omówieniem nowych funkcji Panelu. 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.