Aktualności w Kei.pl

PLIX, faktury elektroniczne, nowy Dyrektor Sprzedaży


1. PLIX PLIX to komercyjny, neutralny węzeł wymiany ruchu IP. Obecnie są dwa - PLIX w Warszawie oraz PLIX w Katowicach. Przez węzeł przechodzi 40% całościowego ruchu operatorów korzystających z danego węzła. Aktualnie w PLIXie jest ponad 200 aktywnych portów (1GE i 10GE) oraz ponad 110Gbps ruchu. Uczestnikami PLIX są praktycznie wszyscy najwięksi polscy operatorzy. Strona domowa projektu http://www.plix.pl. Kei.pl korzysta z węzła w Warszawie, to co nas wyróżnia wśród pozostałych dostawców treści to fakt, że Kei.pl jest obecnie uczestnikiem w obu najważniejszych węzłów wymiany ruchu: ACX i PLIX. 2. Faktury elektroniczne zamiast papierowych Miło jest nam Państwa poinformować, że dobiegają końca zmiany wprowadzane w panelu Klienta Kei.pl. Wraz z wprowadzeniem nowych uwarunkowań prawnych, każdy Klient Kei.pl będzie miał możliwość rezygnacji z otrzymywania faktur papierowych dostarczanych za pośrednictwem Poczty Polskiej, na rzecz faktur elektronicznych. Już niedługo udostępnimy Państwu możliwość wydruku każdej faktury na usługi zakupione w Kei.pl wprost z panelu Klienta http://panel.kei.pl 3. Wyższa stawka VAT 23% w 2011 roku. Informujemy, iż od 1 stycznia 2011 roku zmianom ulega stawka VAT na usługi oferowane w Kei.pl. 4. Nowy Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl Z przyjemnością przekazujemy Państwu informację, iż w grudniu 2010 roku nasz zespół zasilił Mariusz Gierlach, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Kei.pl. Z pewnością doświadczenie, entuzjazm i pogodne usposobienie Mariusza szybko przełoży się zarówno na dalsze modyfikacje naszej oferty jak i zmiany, które pozwolą nam w dalszym ciągu budować wizerunek marki Kei.pl wśród naszych obecnych oraz potencjalnych Klientów. 5. Wesołych Świąt Korzystając z okazji, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.