Aktualności w Kei.pl

Pochwal się swoimi sukcesami. Promuj biznes z Kei.pl całkowicie za darmo.


Przypominamy o naszej sekcji na blogu z wywiadami. Pokazujemy inspirujące historie osób i firm korzystających z naszej oferty.

Dołącz do grupy wybranych! 

Udziel nam wywiadu i promuj z nami swoją firmę.

Jeśli korzystasz z naszych usług i chcesz się podzielić z całym światem, tym czym się zajmujesz na co dzień i jakie sukcesy osiągasz – napisz do nas.

 1. Wyślij wiadomość na adres marketing@kei.pl
 2. W treści krótko opowiedz nam, czym się zajmujesz i na czym polega Twoja działalność.
  WAŻNE! Umieść link URL do swojej strony, abyśmy mogli ją zobaczyć.
 3. Po wstępnej weryfikacji, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy sposób przeprowadzenia wywiadu.
 4. Oczywiście otrzymasz nasz wywiad do autoryzacji, po której opublikujemy go na firmowym blogu Kei.pl w zakładce „Wywiady”

Czekamy na zgłoszenia!
Nie czekaj i zainspiruj innych.

 

Zobacz o czym rozmawialiśmy z innymi partnerami:

“Od projektu dla frajdy do stabilnie działającej firmy” – wywiad z Krzysztofem Hostyńskim  - założycielem serwisu z eventami z branży IT Crossweb.pl oraz portalu Crossjob.pl, miejsca gdzie specjaliści IT mogą poznać ciekawe firmy i mają szansę na znalezienie nowych wyzwań zawodowych.

 

“Chcę mieć poczucie, że właśnie stałem się jeszcze lepszym kierowcą” – wywiad z Kajetanem Kajetanowiczem - polskim kierowcą rajdowym, dwukrotnym mistrzem Europy, czterokrotnym mistrzem Polski oraz trzykrotnym zwycięzcą Rajdu Polski, który w 2013 r. został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

 

 

„Naszą specjalnością są niespodzianki” – wywiad z Markiem Janczy - prezesem zarządu Poczty Kwiatowej, firmy działającej na polskim rynku od klikunastu lat, dostarczającej kwiaty i upominki na terenie całego kraju. 

NASZE ATUTY
 • 21 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi RODO
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.