Aktualności w Kei.pl

Raport „Black Friday. Możliwości i zagrożenia”


Zachęcamy do zapoznania się z raportem przygotowanym przez zespół Kei.pl, jako uzupełnienie prelekcji dyrektora pionu biznesu Grzegorza Pawelca, wygłoszonej na targach XIII Targach eHandlu w Warszawie. Całość analizuje korzyści i zagrożenia płynące z uczestnictwa w inicjatywie wielkich wyprzedaży. Black Friday na stałe zagościł w kalendarzu polskich e-sprzedawców, badania przeprowadzane na rynku pokazują, że to gorący moment sprzedażowy w roku.

Black Friday w liczbach. Miliardowy sukces? 

Również online - wartość transakcji zawartych w Internecie  w czasie Black Friday 2016 wzrosła o ponad 21% w stosunku do 2015 roku, po raz pierwszy przekraczając granicę 3 miliardów dolarów. W raporcie chcemy zwrócić uwagę na zagrożenia, uczulić na kwestie bezpieczeństwa i istotę odpowiedniego przygotowania zaplecza IT. Wskazujemy aspekty, o które każdy sprzedawca powinien zadbać by odnieść sukces sprzedażowy i wizerunkowy.

 

 

W raporcie wnikliwie przyglądamy się całej idei czarnopiątkowych wyprzedaży. Poczynając od genezy, przez liczby, po infrastrukturę konieczną do przeprowadzenia tego typu akcji. Przedstawiamy najczarniejszą stronę Black Friday. Wskazujemy jak wizerunkowo wykorzystać potencjał Black Friday, a także jak przygotować sklep internetowy od strony technicznej (parametry serwera, kod strony). 

Badania na podstawie Centrum Danych Kei.pl 

W celu zobrazowania skali zjawiska przeprowadziliśmy analizę wzrostu ruchu i transferu na stronach 500 e-commercowych klientów, których obsługujemy w Centrum Danych Kei.pl. Zestawienia i porównania w poszczególnych branżach pokazały jaki potencjał wnoszą globalne akcje marketingowe. To szansa dla każdej, nawet niszowej branży. W akcjach z powodzeniem uczestniczą m.in. duże marki odzieżowe, jak i lokalne, małe e-sklepy. 

Black Friday to test dla infrastruktury IT oraz wyzwanie logistyczne dla sprzedawców. Raport zawiera także praktyczne rady i propozycje optymalnych działań, które pomogą sprostać wyzwaniu i wykorzystać ideę listopadowych wyprzedaży w 100%. Dziękujemy wszystkim ekspertom zabierającym głos w raporcie oraz zachęcamy do lektury!

Link do raportu: www.kei.pl//pdf/black-friday-raport.pdf

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.