Aktualności w Kei.pl

Technologia spod znaku chmury


Skalowalność zasobów - sprawdź możliwości Serwer+

Oczekiwania klientów wobec usług hostingowych zmieniają się z dnia na dzień. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wdrożyliśmy nową usługę Serwer+. VPS w chmurze pozwala na skalowalność przy jednoczesnej kontroli finansów. Wprowadzona technologia to ukłon w stronę użytkowników. Szansa na swobodę działania oraz wygodę w zarządzaniu zasobami.

Zasoby on-demand, czyli wyprzedaże pod kontrolą 

O atrakcyjność Serwera+ przesądza skalowalność i możliwość czasowej zmiany zasobów. Usługę kierujemy do osób startujących z nowymi, obiecującymi projektami. Klient może zwiększyć zasoby samodzielnie, bez konieczności migracji. To funkcjonalność z powodzeniem wykorzystywana także przez przedstawicieli branży e-commerce. Skalowalność pozwala przygotować się na zwiększony napływ użytkowników np. w okresie wyprzedażowym.

Grzegorz Pawelec, dyrektor pionu biznesu Kei.pl, podkreśla główną ideę Serwer+: Usługa powstała z myślą o osobach chcących efektywnie zarządzać zasobami swojej firmy. Nowa platforma jest szansą na dostosowanie kosztów do rzeczywistych potrzeb. Elastyczność, przy jednoczesnej kontroli zasobów, pozwoli na ujarzmienie budżetu każdego przedsiębiorstwa.

VPS w chmurze - elastyczność i kontrola

Serwer+ to klastry wysokiej dostępności, wydajny storage, wielopoziomowa redundancja i szybkie połączenia. Korzystając z infrastruktury Centrum Danych Kei.pl, klient oprócz nowoczesnej technologii zyskuje także wsparcie techniczne najlepszych specjalistów z branży.

Sposób na rozwój e-biznesu

W celu maksymalnego dostosowania usługi do rzeczywistych potrzeb przygotowaliśmy dwie linie produktu. Klient może wybrać wersję root i samodzielnie administrować serwerem, korzystając m.in. z modułu snapshotów. Linia Premium oferuje także wygodniejszą, zarządzaną wersję serwera ze skonfigurowanym środowiskiem oraz codziennym backupem danych. 7 dni niezobowiązujących testów to szansa na sprawdzenie możliwości serwera VPS w chmurze: panelu klienta, działania zdalnej konsoli czy funkcjonalności autoinstalatorów.

Poświęcając 5 minut na uruchomienie usługi możesz zyskać sposób na sprawne zarządzanie zasobami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Sprawdź ofertę Serwer+

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.