Aktualności w Kei.pl

Skuteczna ochrona Twojej strony WWW


Mamy ogromną przyjemność poinformować o kolejnym sukcesie specjalistów Kei.pl. Nowe, unikalne rozwiązanie znacząco poprawia ochronę danych Klientów oraz ich wizerunku. Kei.pl jako pierwszy dostawca rozwiązań hostingowych wdrożyło system antywirusowy skanujący w czasie rzeczywistym (online) pliki wgrywane poprzez FTP. Tylko w Kei.pl Państwa strony WWW są skutecznie zabezpieczone przed doklejeniem do strony złośliwego kodu, linków do stron z trojanami czy wirusa, zagrożeń które są coraz powszechniejsze w sieci. Temat ten został poruszony między innymi w artykule: http://di.com.pl/news/26343,0,Wstrzykuje_stronom_zlosliwy_kod_przez_FTP.html Jest to kolejna usługa zwiększająca bezpieczeństwo stron Klientów Kei.pl. Dotychczas wprowadzono między innymi możliwość korzystania z szyfrowanych protokołów sFTP, SCP, FTP+TLS oraz możliwość czasowego zablokowania dostępu do FTP. Nowa usługa jest bezpłatna i zostanie automatycznie włączona dla wszystkich pakietów hostingowych oraz platform e-Biznes (instalacja na wszystkich serwerach zostanie przeprowadzona do 8 maja). W przypadku serwerów fizycznych, ze względu na specyfikę rozwiązania, usługa jest płatna i instalowana na życzenie Klienta. Szczegóły techniczne: - skanowane są pliki o wielkości do 150 kB - opóźnienie przy wgrywaniu stron w związku z konieczności przesłania pliku do skanera wynosi nie więcej niż 0,015 s - średnie obciążenie generowane przez skaner na platformie wynosi ok. 0,01 % / dzień Życzymy Państwu udanego wypoczynku w czasie krótszego niż zazwyczaj długiego weekendu, mając nadzieję iż dzięki nowej usłudze będzie on dużo spokojniejszy ;)
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.