Aktualności w Kei.pl

Software, design, marketing – poznajcie agencję interaktywną Ivision.pl


Dziewięć lat temu Sony pokazało światu konsolę Playstation 3, firma Google kupiła serwis YouTube, a Polacy zaczynali zakładać konta na Naszej Klasie. Wtedy też debiutowali oni – agencja interaktywna Ivision.pl z Krakowa.

Po kolejnych kilku latach nasze drogi się spotkały. Strony i aplikacje przygotowane przez Ivision.pl trafiły na nasze serwery. To dobra okazja, by poznać się bliżej. Zacznijmy zatem od liczb.

Dziś Ivision.pl to 23 specjalistów i ponad 480 projektów zrealizowanych dla blisko 300 klientów. Przez ten czas przepracowali ponad 98 413 godzin. Gdyby to zadanie powierzyć jednej osobie, pracowałaby przez ponad... 51 lat. Robi wrażenie, prawda?

Równie imponujące są owoce tej pracy. Ivision.pl specjalizuje się w tworzeniu stron WWW, aplikacji internetowych i mobilnych. Zajmują się działaniami z obszaru SEO i SEM oraz social media. Pracowali dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Australii i Europie. Ivision.pl ma też na koncie współpracę z magazynem „Komputer Świat” i marką Subaru Polska, dla której przygotowali film reklamowy dostępny w serwisie YouTube.

Z kolei w serwisie Google Maps można podejrzeć, jak wygląda praca w biurze Ivision.pl. To tam powstają projekty zaprezentowane na ich stronie internetowej. Tam też z uwagą czyta się każdy nadesłany brief. Może wyślesz im swój? :-)

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.