Aktualności w Kei.pl

Software, design, marketing – poznajcie agencję interaktywną Ivision.pl


Dziewięć lat temu Sony pokazało światu konsolę Playstation 3, firma Google kupiła serwis YouTube, a Polacy zaczynali zakładać konta na Naszej Klasie. Wtedy też debiutowali oni – agencja interaktywna Ivision.pl z Krakowa.

Po kolejnych kilku latach nasze drogi się spotkały. Strony i aplikacje przygotowane przez Ivision.pl trafiły na nasze serwery. To dobra okazja, by poznać się bliżej. Zacznijmy zatem od liczb.

Dziś Ivision.pl to 23 specjalistów i ponad 480 projektów zrealizowanych dla blisko 300 klientów. Przez ten czas przepracowali ponad 98 413 godzin. Gdyby to zadanie powierzyć jednej osobie, pracowałaby przez ponad... 51 lat. Robi wrażenie, prawda?

Równie imponujące są owoce tej pracy. Ivision.pl specjalizuje się w tworzeniu stron WWW, aplikacji internetowych i mobilnych. Zajmują się działaniami z obszaru SEO i SEM oraz social media. Pracowali dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Australii i Europie. Ivision.pl ma też na koncie współpracę z magazynem „Komputer Świat” i marką Subaru Polska, dla której przygotowali film reklamowy dostępny w serwisie YouTube.

Z kolei w serwisie Google Maps można podejrzeć, jak wygląda praca w biurze Ivision.pl. To tam powstają projekty zaprezentowane na ich stronie internetowej. Tam też z uwagą czyta się każdy nadesłany brief. Może wyślesz im swój? :-)

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.