Aktualności w Kei.pl

Spotkajmy się na Hackathonie i zróbmy coś dobrego!


Branża IT ma ogromne możliwości zmieniania świata na lepsze. Chyba każdy z nas ma co najmniej kilka narzędzi, bez których nie wyobraża sobie pracy lub rozrywki. Aplikacje mobilne, nawigacja GPS, media społecznościowe… Zastanawialiście się jednak, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić życie osobom niepełnosprawnym intelektualnie?

Odpowiedzi na to pytanie poszukamy wspólnie 5 września w Krakowie. Na stadionie Cracovia odbędzie się wyjątkowy Hackathon. Programiści, graficy, projektanci interface’ów i inni pasjonaci nowoczesnych technologii zmierzą się z niebanalnym wyzwaniem. Pracując w pięcioosobowych zespołach będą tworzyć aplikacje dla dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Nasi podopieczni korzystają z aplikacji ogólnodostępnych w internecie – w większości są to aplikacje dla dzieci typu memory, puzzle, kolorowanki. Tego rodzaju programy nie są odpowiednie dla naszych podopiecznych – wyjaśnia Izabela Jabłońska-Piłat, fundraiser, asystent dyrektora ośrodka „Dolina Słońca”. – To dorośli ludzie. Tak ich traktujemy, i tak powinien ich traktować otaczający świat.

Najlepszy projekt, który powstanie podczas sobotniego Hackathonu, zostanie wdrożony i posłuży podopiecznym ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca”. Ośrodek prowadzi Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, która współorganizuje wydarzenie. Tym bardziej cieszymy się, że możemy wspomóc tę inicjatywę miejscem na naszych serwerach. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia. Do zobaczenia! 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.