Aktualności w Kei.pl

Szybkie dyski SSD teraz w hostingu współdzielonym


Jak sprawić, by strona internetowa wczytywała się szybciej? Sposobów jest wiele, a większość z nich leży po stronie właściciela witryny. Jest jednak coś, co dodatkowo może zrobić firma hostingowa. I my właśnie to zrobiliśmy. 

Niedawno oferta serwerów dedykowanych w Kei.pl poszerzyła się o maszyny z szybkimi dyskami SSD. Wiemy jednak, że nie każdy projekt potrzebuje całego serwera dla siebie, za to wiele wymaga szybkiego działania. Stąd decyzja o uruchomieniu nowego produktu – hostingu współdzielonego z dyskami SSD. Kto powinien się nim zainteresować? 

Hosting SSD Polska

To dobre rozwiązanie, gdy czas ładowania witryny ma kluczowe znaczenie. Hosting oparty na technologii SSD docenią m.in. właściciele sklepów internetowych i stron z dużą ilością treści generowanych dynamicznie. 

Debiutowi nowej linii produktów towarzyszy promocja. Pierwszy rok korzystania z szybkiego hostingu SSD kosztuje teraz 50% taniej. Szczegółową ofertę wraz z parametrami znajdziesz tutaj.

 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.