Aktualności w Kei.pl

TEDxKraków i Kei.pl – połączył nas potencjał i moc pozytywnego przekazu


1200 uczestników, prawie 300 minut inspirujących prelekcji i 11 znakomitych mówców – tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję TEDxKraków. Emocji towarzyszących całemu wydarzeniu nie da się opisać słowami.

Już niebawem minie miesiąc odkąd stolicą małopolski po raz piąty zawładnęły inspiracje i genialne pomysły. 13 czerwca Kei.pl miało przyjemność wsparcia tej inspirującej inicjatywy nie tylko wiedzą, ale i zapleczem technicznym. Dziś wiemy jedno – było warto!

Ideą konferencji stała się potrzeba pokazania potencjału jaki drzemie w nieszablonowym myśleniu wyrażona hasłem „Reconnect the dots”. Scenę w krakowskim Centrum Konferencyjnym ICE przejęli inspirujący mówcy z kraju i zagranicy. Uczestnicy mogli zobaczyć m.in. Stephena Coatesa , który przybliżył historie mieszkańców ZSRR i ich sposobów na słuchanie zabronionej w czasach zimnej wojny muzyki, Matta Clarke’a, namawiającego do podarowania siebie drugiemu człowiekowi, a także Piotra Wilama, który uchylił rąbka tajemnicy na temat krakowskiego klastra firm zajmujących się Internetem Rzeczy. Mówiąc o ciekawych wystąpieniach nie możemy pominąć Ani Gruszczyńskiej, zachęcającej do samoakceptacji czy Pawła Jarmołkowicza, który pokazał jak nowe technologie mogą pomagać we wczesnym wykrywaniu autyzmu.

Na TEDxKraków nie zabrakło również miłośników nowych technologii, których organizatorzy zaprosili na Demo Alley. Właśnie tam wszyscy entuzjaści innowacji mogli przeglądnąć się, a często nawet dotknąć ciekawych rozwiązań krakowskich firm.

Po tegorocznym TEDxKraków zdecydowanie chcemy więcej i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach. Do zobaczenia! 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.