Aktualności w Kei.pl

TEDxKraków i Kei.pl – połączył nas potencjał i moc pozytywnego przekazu


1200 uczestników, prawie 300 minut inspirujących prelekcji i 11 znakomitych mówców – tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję TEDxKraków. Emocji towarzyszących całemu wydarzeniu nie da się opisać słowami.

Już niebawem minie miesiąc odkąd stolicą małopolski po raz piąty zawładnęły inspiracje i genialne pomysły. 13 czerwca Kei.pl miało przyjemność wsparcia tej inspirującej inicjatywy nie tylko wiedzą, ale i zapleczem technicznym. Dziś wiemy jedno – było warto!

Ideą konferencji stała się potrzeba pokazania potencjału jaki drzemie w nieszablonowym myśleniu wyrażona hasłem „Reconnect the dots”. Scenę w krakowskim Centrum Konferencyjnym ICE przejęli inspirujący mówcy z kraju i zagranicy. Uczestnicy mogli zobaczyć m.in. Stephena Coatesa , który przybliżył historie mieszkańców ZSRR i ich sposobów na słuchanie zabronionej w czasach zimnej wojny muzyki, Matta Clarke’a, namawiającego do podarowania siebie drugiemu człowiekowi, a także Piotra Wilama, który uchylił rąbka tajemnicy na temat krakowskiego klastra firm zajmujących się Internetem Rzeczy. Mówiąc o ciekawych wystąpieniach nie możemy pominąć Ani Gruszczyńskiej, zachęcającej do samoakceptacji czy Pawła Jarmołkowicza, który pokazał jak nowe technologie mogą pomagać we wczesnym wykrywaniu autyzmu.

Na TEDxKraków nie zabrakło również miłośników nowych technologii, których organizatorzy zaprosili na Demo Alley. Właśnie tam wszyscy entuzjaści innowacji mogli przeglądnąć się, a często nawet dotknąć ciekawych rozwiązań krakowskich firm.

Po tegorocznym TEDxKraków zdecydowanie chcemy więcej i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach. Do zobaczenia! 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.