Aktualności w Kei.pl

TEDxKraków w Kei.pl - wspieramy idee warte rozpowszechniania


„Ideas Worth Spreading” to hasło przyświecające konferencji TED. Wydarzenie, które narodziło się w 1984 r. w Nowym Jorku, dziś jest międzynarodową konferencją, odbywającą się w ponad 130 krajach. 

Co jest wyjątkowego w konferencji TED i lokalnych edycjach znanych jako TEDx? Pomysły. Za każdym razem uczestnicy mogą wysłuchać wystąpień ludzi, którzy wiedzą, jak zmienić świat na lepsze w makro i mikro skali. Jedni opowiadają o budowaniu przyjaznych miast przy wykorzystaniu Big Data, inni podpowiadają jak znaleźć odwagę, by odmienić swoje życie. 

Trudno w kilku zdaniach opisać fenomen konferencji i całe spektrum tematów, które poruszają mówcy z całego świata. Najlepszym sposobem jest zobaczenie filmów dostępnych na stronie ted.com lub po prostu udział w konferencji. Najbliższa okazja nadarzy się już niedługo.  

W sobotę 13 czerwca w Centrum ICE Kraków odbędzie się kolejna edycja TEDxKraków. To wydarzenie wyjątkowe również dla Kei.pl, bo zdecydowaliśmy się wesprzeć organizatorów naszą wiedzą i zapleczem technicznym. Strona TEDxKraków od niedawna działa na naszym serwerze przygotowanym na przyjęcie wzmożonego ruchu w dniu konferencji.  

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy też wartościowy upominek. Nie zapomnijcie zaglądnąć do toreb, które będą rozdawane przy wejściu :-) Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie tedxkrakow.com.

Do zobaczenia!

Kei.pl wspiera pozytywne inicjatywy - TEDxKraków

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.