Aktualności w Kei.pl

TEDxKraków w Kei.pl - wspieramy idee warte rozpowszechniania


„Ideas Worth Spreading” to hasło przyświecające konferencji TED. Wydarzenie, które narodziło się w 1984 r. w Nowym Jorku, dziś jest międzynarodową konferencją, odbywającą się w ponad 130 krajach. 

Co jest wyjątkowego w konferencji TED i lokalnych edycjach znanych jako TEDx? Pomysły. Za każdym razem uczestnicy mogą wysłuchać wystąpień ludzi, którzy wiedzą, jak zmienić świat na lepsze w makro i mikro skali. Jedni opowiadają o budowaniu przyjaznych miast przy wykorzystaniu Big Data, inni podpowiadają jak znaleźć odwagę, by odmienić swoje życie. 

Trudno w kilku zdaniach opisać fenomen konferencji i całe spektrum tematów, które poruszają mówcy z całego świata. Najlepszym sposobem jest zobaczenie filmów dostępnych na stronie ted.com lub po prostu udział w konferencji. Najbliższa okazja nadarzy się już niedługo.  

W sobotę 13 czerwca w Centrum ICE Kraków odbędzie się kolejna edycja TEDxKraków. To wydarzenie wyjątkowe również dla Kei.pl, bo zdecydowaliśmy się wesprzeć organizatorów naszą wiedzą i zapleczem technicznym. Strona TEDxKraków od niedawna działa na naszym serwerze przygotowanym na przyjęcie wzmożonego ruchu w dniu konferencji.  

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy też wartościowy upominek. Nie zapomnijcie zaglądnąć do toreb, które będą rozdawane przy wejściu :-) Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie tedxkrakow.com.

Do zobaczenia!

Kei.pl wspiera pozytywne inicjatywy - TEDxKraków

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.