Aktualności w Kei.pl

Tytuł Geparda Biznesu dla Kei.pl


Z przyjemnością informujemy, że marka Kei.pl została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Gepard Biznesu 2016. Tytuł został przyznany na podstawie wyliczeń wartości rynkowej firmy. Obok tytułu Gepard Biznesu 2016 został nam również przyznany Efektywna Firma 2016 i Mocna Firma Godna Zaufania 2016.

Projekt Gepardy Biznesu prowadzony jest przez Instytut Europejskiego Biznesu nieprzerwanie od 2005 roku. Rankingi tworzone są w oparciu o wiarygodne i oficjalne dane przekazane do firm finansowych przez Krajowy Rejestr Sądowy. Za sukces Kei.pl w XI edycji konkursu odpowiada wysoki wskaźnik C/Z, który na warszawskiej giełdzie w marcu 2016 roku wyniósł 38,1.

Przez kilkanaście lat działalności Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował w podobny sposób około 70 tysięcy polskich firm. Od 2008 roku na podstawie danych KRS organizowany jest Konkurs Efektywna Firma, a od 4 lat program Promocyjny Mocna Firma Zaufania.

Cieszymy się, że codzienna praca wkładana w rozwój marki i świadczenie usług na najwyższym poziomie ma realne odbicie w wynikach rynkowych. Wyróżnienie w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz w IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016 napędza do działania i dalszego umacniania relacji z klientami. 

Businessnow.pl 

Gepardybiznesu.pl

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.