Aktualności w Kei.pl

Udostępniamy API do systemu pocztowego


Właśnie zaczęliśmy udostępniać naszym Klientom API do systemu pocztowego Kei.pl w postaci usługi REST. Pozwala ono na zintegrowanie własnych narzędzi z naszym systemem pocztowym z pominięciem paneli administracyjnych Kei.pl. Przykładowe operacje, które będzie można zautomatyzować wykorzystując API to między innymi dodawanie kont pocztowych, zmiana ich haseł czy dopisywanie subskrybentów do list pocztowych.

Spójność oraz czytelna struktura API to zalety, dzięki którym nasi Klienci będą mogli z łatwością zintegrować własne aplikacje z naszym systemem pocztowym, dostosowując całość do swoich potrzeb. Dodatkowym wsparciem jest dla nich kompletna dokumentacja API opisująca wszystkie aspekty działania tej usługi.

To właśnie w jej ramach upubliczniliśmy szczegółową specyfikację dotyczącą między innymi modyfikacji ustawień kont, a także domen, list i aliasów pocztowych. Przy tworzeniu dokumentacji dbaliśmy o to, aby opisy poszczególnych operacji były przejrzyste – mamy nadzieję, że znacznie ułatwi to pracę tych Klientów, którzy będą chcieli z niej skorzystać.

Całą specyfikację można znaleźć tutaj - http://api.kei.pl/mail/ 

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.