Aktualności w Kei.pl

Wakacyjna akcja


Wraz z początkiem wakacji ruszyliśmy z projektem „Internet pod kontrolą. Świadomy rodzic = bezpieczne dziecko”. Akcja ma na celu uświadomić rodziców, jakie zagrożenia niesie za sobą korzystanie z Internetu. Pamiętajmy, że  „bycie online” to nie tylko rozrywka i kontakt ze światem, ale też źródło niebezpieczeństwa. Sprawdź jak chronić swoje dziecko w sieci:  https://bezpiecznie.kei.pl/

WYCHOWANIE ONLINE KONIECZNOŚCIĄ

Wychowanie z uwzględnieniem sfery online jest dziś koniecznością. Dorastające pokolenie Z, nazywane także generacją @ - urodzeni po 2000 roku, nie znają świata bez Internetu. Funkcjonują równolegle w świecie wirtualnym i rzeczywistym. Obie płaszczyzny przenikają się do tego stopnia, że aktywne życie społeczne nie jest już możliwe w trybie offline. 

W całej dyskusji należy zaznaczyć, że problem niebezpieczeństw w sieci nie dotyczy wyłącznie dorastających dzieci. Coraz młodsi rozpoczynają swoje wirtualne przygody. Często nie chodzą, nie mówią, a już obsługują urządzenia mobilne. Wybierają zabawę ze smartfonem i tabletem, niż z tradycyjnymi zabawkami. Zachwycającym jest jak sprawnie kilkunastomiesięczne dziecko radzi sobie z obsługą podstawowych aplikacji. Oczywiście, demonizacja tego zjawiska nie ma sensu. Rodzice decydują się na kupno tabletu, ponieważ jest to zarówno darmowa rozrywka, jak i urządzenie posiadające walory edukacyjne. Dotykowy ekran wywołuje reakcję, uczy, że gesty wpływają na otoczenie. Dzieci rozwijają się szybciej, sprawniej rozróżniają kształty i kolory. Tablet pomaga w przyswajaniu liczb, cyfr czy języka obcego.

CZEMU WARTO DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O BEZPIECZEŃSTWIE?

W obliczu tak szybko zachodzących zmian, kontrola najmłodszych dzieci to kolejne wyzwanie. Stale obniżający się wiek pierwszego kontaktu z siecią, wskazuje, aby edukację w tym temacie rozpoczynać jak najwcześniej. Jak podkreśla Grzegorz Pawelec, dyrektor pionu biznesu Kei.pl, tata 12-letniego Kuby: dbanie o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników w sieci jest misją wszystkich internautów. Również naszej marki, która na co dzień skupia się na promowaniu bezpiecznego biznesu online. Ze względu na profil działalności firmy i nasze wewnętrzne przekonania chętnie angażujemy się w akcje promujące pozytywne postawy wśród najmłodszych użytkowników, a także sami je inicjujemy.

Rodzic nie może myśleć za dziecko, ale z pewnością sam musi być świadomy zagrożeń. Pamiętajmy, wprowadzenie reguł internetowej działalności dzieci jest koniecznością. Aby kształtować świadomych odbiorców i użytkowników należy nieustannie zgłębiać kwestie wirtualnej rzeczywistości. Zainteresowanych tematem zapraszamy na stronę: https://bezpiecznie.kei.pl/

NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.