Aktualności w Kei.pl

Wdrożyliśmy obsługę firewall


W panelu administracyjnym Webas, z którego korzystacie na co dzień w celu zarządzania swoimi usługami, pojawiła się obsługa firewall. Funkcjonalność ta umożliwia blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących, które nie są uwzględnione w wyjątkach danej usługi, co w znaczący sposób zwiększa poziom bezpieczeństwa. Firewall jest dostępny za darmo dla wszystkich klientów Kei.pl. Konfiguracja firewall pozwala tworzyć wyjątki dla wybranych kont ftp, a także umożliwia ustawienie całkowitej blokady dostępu do serwera dla wybranych adresów IP. Obsługa firewall jest możliwa za pomocą panelu administracyjnego Webas, co pozwala na konfigurację dostępu do poszczególnych usług w łatwy sposób. Wszelkie informacje o zablokowanych połączeniach można znaleźć w panelu Webas w sekcji Bezpieczeństwo>Firewall. Już teraz znajdują się tam wyjątki, które zostały automatycznie dodane razem z instalacją firewalla. Stale dążymy do zapewniania Wam najwyższego poziomu bezpieczeństwa zakupionych usług. Mamy nadzieję, że ta funkcjonalność spotka się z Waszym pozytywnym odbiorem. Wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania i konfiguracji firewall można kierować do Działu Obsługi Klienta.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.