Aktualności w Kei.pl

Witamy nowych Klientów!


Pod koniec ubiegłego roku dzięki przejęciu Klientów marki WebFabryka grono Klientów Kei.pl powiększyło się o kolejne podmioty. 

Od początku bieżącego roku konta użytkowników są sukcesywnie przenoszone do naszego Centrum Danych. Nad procesem migracji oraz bezpieczeństwem i wysoką dostępnością usług przez całą dobę czuwają zaawansowane systemy monitoringu oraz wykwalifikowani administratorzy.

Rok 2015 był dla nas bardzo udany. Można powiedzieć, że przejęcie klientów WebFabryki było jego doskonałym uwieńczeniem. W dzisiejszych czasach klientom coraz bardziej zależy na wysokim poziomie bezpieczeństwa danych, skalowalności usług oraz pełnym, całodobowym wsparciu technicznym. W Kei.pl bardzo dobrze rozumiemy te potrzeby i potrafimy je spełniać – komentuje Grzegorz Pawelec, dyrektor ds. sprzedaży w Kei.pl.

Zachęcamy do korzystania z Panelu Klienta, w którym znajdują się wszelkie informacje dotyczące posiadanych usług. Przypominamy też, że każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie ze strony administratorów 24/7/365. Wiele wskazówek można też znaleźć w dziale Pomoc. Zachęcamy również do zgłaszania sugestii mogących ulepszyć nasze usługi i narzędzia.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.