Aktualności w Kei.pl

Wprowadzamy kolejne zmiany w naszych usługach


Wprowadzamy kolejne zmiany w naszych usługach Wdrożyliśmy kolejne zmiany w niemal wszystkich naszych usługach, od pakietów hostingowych do serwerów dedykowanych - mamy nadzieję, że spotkają się z waszym entuzjazmem. Zwiększyliśmy powierzchnie w platformach e-biznes, obniżyliśmy ceny pasma i transferu w usłudze serwerów dedykowanych, a w pakietach hostingowych dodaliśmy możliwość zakładania subkont ftp oraz SSH. Już teraz zarówno nowi jak i obecni klienci platform e-biznes mogą korzystać z większej powierzchni dyskowej poszczególnych platform. W przypadku platformy Aztec powierzchnia zwiększyła się do 15 GB (poprzednio 10 GB). Natomiast w przypadku platformy Luna powierzchnia dysku wynosi 30 GB (poprzednio 20 GB) dla 5 % zasobów serwera i nawet do 300 GB dla 50% zasobów serwera. Również w usługach serwerów dedykowanych dokonaliśmy zmian, gdzie obniżono o 20% cenę za transfer i pasmo (100 GB i 1 Mbps). Obecnie wynosi ona 60 zł za 100 GB transferu lub 1 Mbps pasma. Wielu z Was powinny ucieszyć również modyfikacje w ramach pakietów hostingowych. W zależności od wybranego pakietu hostingowego istnieje możliwość zakładania dodatkowych subkont ftp oraz jest dostęp do konta SSH. Dzięki subkontom ftp możecie zdefiniować katalogi umożliwiające sprawną i przede wszystkim bezpieczną współprace z podmiotami zewnętrznymi. Opcja ta jest często wykorzystywana przez osoby, które potrzebują wymieniać pliki, bez konieczności przekazywania dostępu do wszystkich danych znajdujących się na serwerze. Natomiast dostęp do konta SSH umożliwi Wam w całkowicie bezpieczny sposób szybką i łatwą aktualizację, instalację, czy edycję plików bezpośrednio na serwerze. Już po raz kolejny w tym roku wprowadzamy udogodnienia dla naszych klientów, rozszerzając zakres poszczególnych usług. Staramy się konsekwentnie reagować na potrzeby naszych klientów podnosząc atrakcyjność oferowanych usług - komentuje Grzegorz Pawelec, Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl. Usługi z wprowadzonymi zamianami są już aktywne i dostępne zarówno dla obecnych klientów Kei.pl jak i dla wszystkich, którzy zakupią poszczególne usługi. Zapewniamy, że w dalszym ciągu podejmujemy prace, które pozwolą na ciągły rozwój oferowanych usług i będą spełniać wasze potrzeby.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.