Aktualności w Kei.pl

Wprowadzamy kolejne zmiany w naszych usługach


Wprowadzamy kolejne zmiany w naszych usługach Wdrożyliśmy kolejne zmiany w niemal wszystkich naszych usługach, od pakietów hostingowych do serwerów dedykowanych - mamy nadzieję, że spotkają się z waszym entuzjazmem. Zwiększyliśmy powierzchnie w platformach e-biznes, obniżyliśmy ceny pasma i transferu w usłudze serwerów dedykowanych, a w pakietach hostingowych dodaliśmy możliwość zakładania subkont ftp oraz SSH. Już teraz zarówno nowi jak i obecni klienci platform e-biznes mogą korzystać z większej powierzchni dyskowej poszczególnych platform. W przypadku platformy Aztec powierzchnia zwiększyła się do 15 GB (poprzednio 10 GB). Natomiast w przypadku platformy Luna powierzchnia dysku wynosi 30 GB (poprzednio 20 GB) dla 5 % zasobów serwera i nawet do 300 GB dla 50% zasobów serwera. Również w usługach serwerów dedykowanych dokonaliśmy zmian, gdzie obniżono o 20% cenę za transfer i pasmo (100 GB i 1 Mbps). Obecnie wynosi ona 60 zł za 100 GB transferu lub 1 Mbps pasma. Wielu z Was powinny ucieszyć również modyfikacje w ramach pakietów hostingowych. W zależności od wybranego pakietu hostingowego istnieje możliwość zakładania dodatkowych subkont ftp oraz jest dostęp do konta SSH. Dzięki subkontom ftp możecie zdefiniować katalogi umożliwiające sprawną i przede wszystkim bezpieczną współprace z podmiotami zewnętrznymi. Opcja ta jest często wykorzystywana przez osoby, które potrzebują wymieniać pliki, bez konieczności przekazywania dostępu do wszystkich danych znajdujących się na serwerze. Natomiast dostęp do konta SSH umożliwi Wam w całkowicie bezpieczny sposób szybką i łatwą aktualizację, instalację, czy edycję plików bezpośrednio na serwerze. Już po raz kolejny w tym roku wprowadzamy udogodnienia dla naszych klientów, rozszerzając zakres poszczególnych usług. Staramy się konsekwentnie reagować na potrzeby naszych klientów podnosząc atrakcyjność oferowanych usług - komentuje Grzegorz Pawelec, Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl. Usługi z wprowadzonymi zamianami są już aktywne i dostępne zarówno dla obecnych klientów Kei.pl jak i dla wszystkich, którzy zakupią poszczególne usługi. Zapewniamy, że w dalszym ciągu podejmujemy prace, które pozwolą na ciągły rozwój oferowanych usług i będą spełniać wasze potrzeby.
NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.