Aktualności w Kei.pl

Zapewniliśmy hosting dla 53. Krakowskiego Festiwalu Filmowego


2 czerwca zakończył się 53. Krakowski Festiwal Filmowy, w ramach którego prezentowane były głównie filmy dokumentalne, krótkometrażowe i animowane. To coroczne wydarzenie skupia wokół siebie szerokie grono odbiorców z różnych stron świata. Z roku na rok festiwal stanowi coraz większe wyzwanie nie tylko dla organizatorów, ale także dla firm, dzięki którym cała impreza może sprawnie funkcjonować. Jednym z najważniejszych źródeł informacji dla osób zainteresowanych festiwalem jest jego strona internetowa, która w trakcie trwania całego wydarzenia przeżywa istne oblężenie. Wiele osób sprawdza program, ogląda zajawki filmów i kroniki festiwalowe, czyta newsy i ogląda fotogalerie - a wszystko to w tym samym czasie. Bardzo istotne jest wtedy zapewnienie sprawdzonego rozwiązania hostingowego, które pozwoli na ciągłą obecność w Internecie, nawet podczas dużych obciążeń serwerów. W przypadku tegorocznego KFF hosting został powierzony właśnie nam. Zadbaliśmy o to, aby w tym kluczowym dla funkcjonowania całego festiwalu okresie, wszystko działało bez zarzutów. Specyfika stron WWW dużych imprez medialnych polega na tym, że w ciągu kilkunastu dni ruch generowany przez internautów - w porównaniu do pozostałej części roku - zwiększa się kilkukrotnie. Z tego powodu stosowane w tym czasie rozwiązania hostingowe muszą być na tyle elastyczne, aby udźwignąć nawet najbardziej niespodziewane obciążenia. Pod względem technicznym cała akcja została zaplanowana z odpowiednim wyprzedzeniem. Dostarczona przez nas infrastruktura była przygotowana na znacznie większy ruch, niż zakładali to organizatorzy. Profilaktycznie mieliśmy przygotowane rozwiązania polegające na rozłożeniu obciążenia na kilka maszyn za pomocą serwerów proxy (tzw. load balancing).
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.