fbpx
Wiedza dedykowana Tobie
domena .EU kei

Polska w czołówce rejestracji domeny .EU

14 lipca 2017

Według raport EURid Polska znajduje się na piątym miejscu pod względem zarejestrowanych adresów z końcówką EU. Dane uwzględnione w EURid Progress Report dotyczą pierwszego kwartału 2017 roku. Łączna liczba wszystkich rejestracji domeny .EU w tym okresie to 3 755 475.

Domeny .EU mogą być rejestrowane przez każdego obywatela Unii Europejskiej. Największą popularnością europejska końcówka cieszy się w Niemczech. Kolejne miejsce na podium zajmują Holandia i Francja. Natomiast największy wzrost liczby rejestracji w porównaniu z czwartym kwartałem 2016 roku odnotowano w Austrii. To dość wysoki skok, sięgający aż 17,5%.

domena .EU kei

Q1 2017 Progress Report : www.eurid.eu/pl/aktualnosci/q1-2017-progress-report/

Europejskie standardy polskiego biznesu

Europejska domena przekonuje do siebie coraz większa rzeszę polskich przedsiębiorców. Pomimo relatywnie krótkiego funkcjonowania na rynku domena zyskała duże uznanie, głównie ze względu na swój międzynarodowy wydźwięk. Rozszerzenie wskazuje na kontynentalny charakter działalności, pozwala na pozyskanie międzynarodowych kontrahentów. Odwołanie do europejskich standardów nadaje biznesowej wiarygodności i stwarza nowe możliwości. Na funkcjonalność domeny .EU wskazuje wysoki procent odnowień przekraczający 80%.

Wybierz unikalny adres i sprawdź ofertę na www.kei.pl/domeny