fbpx
Wiedza dedykowana Tobie
dzień niewidzialnej pracy

Tak świętowaliśmy Dzień Niewidzialnej Pracy

04 kwietnia 2017

W każdej firmie jest osoba, bez której trudno wyobrazić sobie pracę zespołu. To ktoś, kto chętnie pomaga innymi nawet jeśli sprawa wykracza poza jego obowiązki. Dziś postanowiliśmy wyróżnić dobre dusze pracujące w Kei.pl. 

Wszystko zaczęło się od kanadyjskiego stowarzyszenia Osób Aktywnych w Domu. Członkowie organizacji chcieli zwrócić uwagę na osoby, które nieodpłatnie pracują w ramach rodziny lub wolontariatu – wykonują tzw. niewidzialną pracę. Chcąc docenić wysiłek tych osób, stowarzyszenie powołało Dzień Niewidzialnej Pracy obchodzony co roku w pierwszy wtorek kwietnia.

Bardzo spodobała nam się ta idea i postanowiliśmy poszukać takich cichych bohaterów w zespole Kei.pl. Chcieliśmy podziękować osobom, które pomagają współpracownikom, służą dobrą radą i zawsze można na nich liczyć. Nawet wtedy, gdy przychodzi się do nich z problemem, który nie do końca odpowiada ich stanowisku lub obowiązkom 🙂

Często takie pomocne osoby działają po cichu, nie afiszując się, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić ankietę wśród pracowników. Każdy z nich mógł wskazać dwóch kandydatów. Akcja zakończyła się sporym zainteresowaniem i… niespodzianką. Okazało się, że dwie kandydatki dostały tą samą liczbę głosów zajmując ex aequo drugie miejsce.

dzień niewidzialnej pracy - dyplomy

Nagrody powędrowały zatem nie do dwóch, ale do trzech osób. Laureaci dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. Cieszymy się, że mamy w zespole tak wiele pomocnych osób. Dziękujemy!