fbpx
Wiedza dedykowana Tobie

Dobry adres WWW – jaki powinien być?

04 maja 2018

Domena internetowa to integralna część każdej strony WWW. Na jej powodzenie składa się kilka ważnych elementów, m.in. dobra nazwa WWW.

Dobry adres internetowy –  powinien być:

  • Krótki – czyli taki, który wpada w oko, szybko można go zapisać i od razu mówi odbiorcy, czym dana firma się zajmuje, jakie oferuje produkty i którą branżę reprezentuje.
  • Łatwy do zapamiętania – prosta nazwa WWW to podstawa dobrego adresu. Im łatwiejszy będzie do zapamiętania tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownicy częściej będą powracali na stronę.
  • Atrakcyjny – ładnie brzmiąca domena również może się okazać pomocna w przyciągnięciu uwagi zainteresowanych. Nazwa wywołująca pozytywne skojarzenia pozwala się łatwiej zapamiętać i przełożyć na osiągane przez markę wyniki.
  • Oryginalny – niebanalna nazwa umożliwi wyróżnienie się na tle konkurencji i przyciągnie nowych odbiorców. Dzięki szerokiemu wyborowi nowych domen każdy przedsiębiorąca może wykazać się pomysłowością i stworzyć idealną nazwę dla swojej działalności.
  • Chwytliwy – intrygujący adres domeny zainteresuje użytkownika i skłoni go do wejścia na daną stronę internetową. Nowe domeny także w tym przypadku znajdą zastosowanie. Sprawdź jak je wykorzystać, aby Twój adres był ciekawy i zwracał na siebie uwagę.

Zobacz naszą ofertę domen i wybierz adres dla siebie.