fbpx
Wiedza dedykowana Tobie

Jesteśmy Gazelą Biznesu!

17 marca 2017

Cieszymy się, że Kei.pl należy do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Wyróżnienie w rankingu Gazel Biznesu, które otrzymaliśmy za rok 2016, napędza nas do dalszego działania. Ciągle ulepszamy nasze usługi, aby sprostać Waszym oczekiwaniom ?

Redakcja Pulsu Biznesu od 2000 roku wyróżnia dynamicznie rozwijające się firmy z sektora MŚP, które świetnie radzą sobie wśród znacznie większych konkurentów i określa je mianem gazeli. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Do rankingu brane są pod uwagę wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje przyrost obrotów w ciągu trzech lat, wyrażony w procentach. Nagrodę odebraliśmy podczas Gali Gazele Biznesu 21 lutego 2017 w Krakowie. Przyznanie nagrody Kei.pl komentuje Grzegorz Pawelec, dyrektor sprzedaży:

Naszą misją jest dostarczanie bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań dla projektów realizowanych w sieci. Otrzymanie wyróżnienia Gazeli Biznesu potwierdza ciągły, dynamiczny rozwój firmy. Rozwój, który zawdzięczamy naszym klientom, partnerom oraz oczywiście wszystkim pracownikom. Działamy na rynku od wielu lat, znamy oczekiwania naszych klientów, słuchamy tego co do nas mówią i reagujemy na ich potrzeby. Zaufanie jakim obdarzyli nas przy wyborze usług IT jest najlepszym dowodem na to, że obraliśmy dobry kierunek. Na koniec dodam, że już wkrótce planujemy wdrożyć kolejne ciekawe usługi, dostosowane do wymagań odbiorców.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są w każdym roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group w wielu krajach: Szwecji, Danii, Austrii, Łotwie, Rosji, Estonii, Słowenii i w Polsce. W naszym kraju za ranking odpowiada Puls Biznesu. W każdym kraju celem rankingu jest promowanie MŚP, jednak kryteria są dostosowywane do lokalnych warunków gospodarczych.

O tytuł Gazeli Biznesu 2016 mogły ubiegać się firmy, które spełniały następujące kryteria: rozpoczęcie działalności przed rokiem 2013; w roku bazowym 2013 przychody mieściły się w przedziale między 3 a 200 mln złotych; w latach 2013-2015 odnotowany przyrost przychodów ze sprzedaży i w tych samych latach ani razu nie odnotowały spadku.

Dziękujemy Wam za zaufanie 🙂 Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z gali wręczenia nagród, a my wracamy do pracy, żeby spełniać Wasze wymagania jeszcze lepiej.