fbpx
Wiedza dedykowana Tobie

Mikołajki ze zwierzakami

07 grudnia 2017

Z okazji Mikołajek przedstawiciele Kei.pl wybrali się z upominkami do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dzięki przeprowadzonej zbiórce zwierzaki otrzymały to, co w danym momencie najbardziej potrzebują. Obecnie w schronisku znajduje się około 260 psów i 320 kotów. Dla tak licznej gromady każda pomoc ma znaczenie.

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Od kilku lat prowadzeniem Schroniska zajmuje się Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Przedstawiciele stowarzyszenia wraz z władzami miasta Krakowa dbają o odpowiednie warunki dla zwierzaków. Dzięki ich wysiłkom oraz hojności mieszkańców miasta, którzy chętnie wspierają działalność placówki, krakowskie Schronisko postrzegane jest jako sprawnie działająca organizacja,zapewniająca dobre warunki swoim podopiecznym.

“Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów”

W swoim działaniu Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt skupia się na zapewnieniu podopiecznym zdrowia i najlepszych warunków bytowania. Pracownicy każdego dnia walczą o znalezienie nowego domu dla zwierzaków.

KTOZ Kei.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostań wolontariuszem!

Istotnym obszarem działalności schroniska są wolontariusze. Aby zaangażować się w działalność schroniska należy spełnić kilka podstawowych warunków. Punktem koniecznym jest chęć nieodpłatnego niesienia pomocy porzuconym zwierzakom. Wolontariat dedykowany jest osobom, które ukończyły 16 lat.

Więcej na temat wolontariatu na stronie: www.schronisko.krakow.pl

Źródło: http://www.schronisko.krakow.pl/

 

Osoby chcące wspomóc działalność Schroniska mogą przekazać: 

  • konserwy dla psów i kotów
  • karmę wyższej jakości
  • karmę dla zwierzaków w trakcie leczenia
  • koce i kołdry
  • smycze, obroże, kagańce
  • zabawki, klikiery dla psów i kotów

 

 

 

Adres placówki:

Schronisko dla bezdomnych zwierząt 
prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

ul.Rybna 3, 30-254 KRAKÓW
tel: 12 429-74-72
e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

Składamy także serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników i partnerów Kei.pl, którzy aktywnie zaangażowali się w akcję.